App Store Google Play

Німці з GIZ нададуть нове обладнання медичним закладам Дніпропетровської області

03.02.2017 11:20
Німці з GIZ нададуть нове обладнання медичним закладам Дніпропетровської області

Саме про це домовилися Дніпропетровська обласна рада і німецька компанія GIZ. Вони підписали меморандум про українсько-німецьке співробітництво.

Зараз в Дніпропетровській області проживає понад 75000 вимушених переселенців зі сходу країни. У зв’язку з цим Дніпропетровська влада ставить перед собою такі  важливі задачі – надання тимчасового житла переселенцям,  забезпечення їх роботою та надання якісної медичної і психологічної допомоги. 

Також слід зауважити, що серед ВПО  багато людей похилого віку та людей з особливими потребами.

Ці люди наразі проживають у геріатричних центрах. Додаткова завантаженість цих інституцій є великим викликом системі догляду, яка і до конфлікту в країні, була у скрутному стані. В них недостатньо високоякісного технічного обладнання, яке відповідає потребам геріатричних центрів та медичних закладів, де обслуговуються люди з особливими потребами!

Саме тому Україна потребує підтримки та допомоги міжнародних інвесторів та організацій. Федеративна республіка Німеччина, зокрема компанія GIZ, є одним з основних стратегічних партнерів у багатьох проектах. Забезпечення обладнанням медичних закладів, що надають допомогу людям з особливими потребами є одним з пунктів підписаного Меморандума.

Начальник управління з питань стратегічного планування, розвитку інфраструктури та міжнародної діяльності обласної ради Володимир Тюрін подякував німецьким колегам за співпрацю і зауважив: «На сьогоднішній день Дніпропетровські медичні та соціальні  заклади надають допомогу всім переміщеним особам. Але для цих  інституцій  – це велике додаткове навантаження. Тому допомога наших партнерів із GIZ дуже вчасна і потрібна».

 Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина в Україні Вольфганг Мьоссінгер підкреслив: «Я радий, що уряд Німеччини може зробити ще один внесок до інтеграції внутрішньо переміщених осіб у їх новому оточенні. Підписання цього меморандуму значно полегшить та прискорить процедуру реалізації суспільно важливих проектів».

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов зазначив: «Ми дуже цінуємо підтримку зарубіжних партнерів у допомозі вимушеним переселенцям. Лише за минулий рік спільними зусиллями нам вдалося доволі багато: відремонтувати 4 гуртожитки в області, відкрити геріатричний центр, відкрити курси професійної підготовки, надавати кваліфікаційну психологічну допомогу та інше. Я впевнений, що працюючі разом, ми зможемо зробити життя людей кращим!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...