App Store Google Play

Філатов вимагає від УКРОПу реакції на неадекватні дії нардепа Купрія

03.02.2017 14:20
Філатов вимагає від УКРОПу реакції на неадекватні дії нардепа Купрія

Сьогодні, 3 січня, Адміністративний суд Дніпропетровської області взяв до розгляду заяву народного депутата Віталія Купрія, в якій той вимагає притягнення до відповідальності міського голову Бориса Філатова за перешкоджання діяльності рейдерам і шахраям Каснерам. Про це очільник міста написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Юридично Купрій звинувачує Філатова у невчасному реагуванні на депутатське звернення. За словами нардепа, нібито заступник міського голови Михайло Лисенко порушив конституційне право власності громадянина Каснера та завдав збитків місцевій громаді у його особі, на що Філатов жодним чином не відереагував.

Мова йде про славнозвісну ліквідацію незаконної забудови в Дніпрі по вул. Шаумяна Новокодацького району. Мешканці вулиці неодноразово зверталися зі скаргами та зверненнями до Бориса Філатова припинити будівництво, адже воно загрожувало цілісності навколишніх помешкань та життю містянам. Тож очільник міста ухвалив рішення припинити будівничі роботи та засипати котлован забудови. Процес особисто контролював заступник міського голови Михайло Лисенко.

«На мене подали до суду за те, що комунальники засипали котлован незаконного будівництва на Шаумяна. Той котлован, через який сусідні будинки дали тріщину. Той котлован, куди шахраї-забудовники брати Каснери, звозили автобусами тітушок. Наш "антикорупціонер" та борець з "шоколадною владою" Віталій Купрій пробив чергове дно», - прокоментував Борис Філатов.

Мер Дніпра впевнений, що містяни стануть на його сторону.

«Приходь до суду, я подивлюся як десятки людей будуть плювати тобі в обличчя», - наголосив він.

Також Філатов вимагає офіційних роз'яснень від політради партії "УКРОП".

«Будь ласка, поясніть публічно свою позицію щодо того, чому один з керівників партії систематично ганьбить чесне ім'я іншого керівника в ЗМІ, а партія вдає, що нічого не відбувається», - сказав Філатов.

Нагадаємо, Віталій Купрій був обраний народним депутатаом по округу №29 (м. Дніпро і Дніпровський район) як висуванець "Блоку Петра Порошенка", втім, вийшов з партії і фракції. Нині на сторінках соціальних мереж та у пресі Купрій виступає жорстким критиком як міської, так і центральної влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...