App Store Google Play

Медичні заклади Дніпра отримали вже сьомий гуманітарний транш ліків завдяки меру міста

03.02.2017 20:00
Медичні заклади Дніпра отримали вже сьомий гуманітарний транш ліків завдяки меру міста

3 лютого одному з дніпровських центрів медико-санітарної допомоги передали майже 4 тис. упаковок препарату «Сентор» для лікування гіпертонічної хвороби. Допомога надана в рамках ініціативи очільника Дніпра Бориса Філатова із забезпечення доступності ліків для містян. Це вже сьомий гуманітарний транш препаратів. Загальна його вартість – 250  тис. грн. Про це повідомли в міськрада Дніпра, передає Дніпроград.

«Міська влада Дніпра вже не вперше залучає різні фармацевтичні компанії для допомоги містянам у непрості економічні часи. Є ті хвороби, які неможливо лікувати без постійної базисної терапії. До таких препаратів належить «Сентор». Він необхідний для людей, які мають гіпертонічну хворобу. Спільними зусиллями Бориса Філатова, міського департаменту охорони здоров'я населення вдалося домовитися з відомою фармацевтичною компанією про доставку цього препарату у міські центри первинної медико-санітарної допомоги, де пацієнти отримають їх абсолютно безкоштовно», – сказала голова постійної комісії Дніпровської міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення  та міжнародних відносин Євгенія Дитятковська.

Центру первинної медико-санітарної допомоги № 11 ліки передала міжнародна фармацевтична компанія «Гедеон Ріхтер». У найближчі дні їх розподілять серед інших закладів первинної допомоги Дніпра.

Заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради Андрій Бабський зазначив, що міська влада й надалі опікуватиметься питанням надання гуманітарної допомоги медичним закладам.

«За минулий рік наші лікувальні заклади отримали від різних фармацевтичних компаній гуманітарні вантажі на загальну суму близько 9 млн грн. Це досить значуща допомога для містян, особливо – малозабезпечених верств населення, адже саме вони в першу чергу отримують такі ліки», – наголосив посадовець.

У свою чергу головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги № 11 Світлана Тихоненко розповіла, що її заклад отримає 250 упаковок препарату.

«На жаль, серцево-судинні захворювання дуже поширені серед населення. Цей препарат лікує гіпертонічну хворобу, нормалізує тиск, запобігаючи інфаркту, інсульту. Дякуємо міській владі, компанії, яка надала ліки, за турботу про пацієнтів», – сказала головний лікар центру № 11.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...