App Store Google Play

Хто ж обслуговує будинки Індустріального району Дніпра?

03.02.2017 17:20
Хто ж обслуговує будинки Індустріального району Дніпра?

Сьогодні, 3 лютого, у медіа-центрі Zabeba.li експерти намагалися розібратися хто ж обслуговує будинки Індустріального району Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Керівник КП «Житлосервіс-6» Сергій Книр розповів, що в липні 2016 року міською радою було прийнято рішення, що житловий фонд Індустріального району передається на баланс і обслуговування КП «Жилсервіс-6» Дніпропетровської міської ради.

"Ми силами підприємства почали виконувати прийняте рішення і звернулися до сторони-передавача - КВ ЖРЕП Індустріального району, з метою провести ряд необхідних заходів щодо передачі на баланс будинків та необхідної технічної документації - техпаспорти, інвентарні справи і так далі. Яке, хочу зауважити, є власністю територіальної громади і коштує великих грошей в разі їх відновлювання", - розповів Книр. 

За словами директора КП «Жилсервіс-6», вони зіткнулися з протидією КВ ЖРЕП Індустріального району, за їх твердженням рішення міської ради є незаконним і виконувати його не збираються.

"Хоча офіційно КВ ЖРЕП Індустріального району вважається банкрутом. Ми зробили фактичну інвентаризацію будинків, яку взяли на баланс. Документально підтвердили і відправили ознайомчі документи КВ ЖРЕП", - розповів Книр.

«Жилсервіс-6» упродовж місяця найняв підрядників, аби розпочати виконувати необхідні роботи з балансоутримання.

"Проте КВ ЖРЕП підготував судову ухвалу про призупинення нашої роботи. Загалом ми тричі утримували ухвали про призупинення нашої діяльності, а апеляційний суд тричі їх скасовува. Ми не могли повноцінно виконувати свою роботу. З серпня по жовтень взагалі не працювали. Тому, звичайно, жодних рахунків за роботу не виставляли", - розповів директор КП.

У жовтні КП «Жилсервіс-6» взяло участь в конкурсі на балансоутримання будинків Індустріального району, але не виграло його. В свою чергу представники КВ ЖРЕП почали судовий процес по оскарженню всіх рішеннь конкурсу.

"Поки йдуть судові розгляди, рішенням міської ради було визначено, що  житловий фонд Індустріального району тимчасово передається на балансоутримання КП «Жилсервіс-6»", - наголосив Книр.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...