App Store Google Play

Хто ж обслуговує будинки Індустріального району Дніпра?

03.02.2017 17:20
Хто ж обслуговує будинки Індустріального району Дніпра?

Сьогодні, 3 лютого, у медіа-центрі Zabeba.li експерти намагалися розібратися хто ж обслуговує будинки Індустріального району Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Керівник КП «Житлосервіс-6» Сергій Книр розповів, що в липні 2016 року міською радою було прийнято рішення, що житловий фонд Індустріального району передається на баланс і обслуговування КП «Жилсервіс-6» Дніпропетровської міської ради.

"Ми силами підприємства почали виконувати прийняте рішення і звернулися до сторони-передавача - КВ ЖРЕП Індустріального району, з метою провести ряд необхідних заходів щодо передачі на баланс будинків та необхідної технічної документації - техпаспорти, інвентарні справи і так далі. Яке, хочу зауважити, є власністю територіальної громади і коштує великих грошей в разі їх відновлювання", - розповів Книр. 

За словами директора КП «Жилсервіс-6», вони зіткнулися з протидією КВ ЖРЕП Індустріального району, за їх твердженням рішення міської ради є незаконним і виконувати його не збираються.

"Хоча офіційно КВ ЖРЕП Індустріального району вважається банкрутом. Ми зробили фактичну інвентаризацію будинків, яку взяли на баланс. Документально підтвердили і відправили ознайомчі документи КВ ЖРЕП", - розповів Книр.

«Жилсервіс-6» упродовж місяця найняв підрядників, аби розпочати виконувати необхідні роботи з балансоутримання.

"Проте КВ ЖРЕП підготував судову ухвалу про призупинення нашої роботи. Загалом ми тричі утримували ухвали про призупинення нашої діяльності, а апеляційний суд тричі їх скасовува. Ми не могли повноцінно виконувати свою роботу. З серпня по жовтень взагалі не працювали. Тому, звичайно, жодних рахунків за роботу не виставляли", - розповів директор КП.

У жовтні КП «Жилсервіс-6» взяло участь в конкурсі на балансоутримання будинків Індустріального району, але не виграло його. В свою чергу представники КВ ЖРЕП почали судовий процес по оскарженню всіх рішеннь конкурсу.

"Поки йдуть судові розгляди, рішенням міської ради було визначено, що  житловий фонд Індустріального району тимчасово передається на балансоутримання КП «Жилсервіс-6»", - наголосив Книр.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...