App Store Google Play

Група проросійських радикалів ламають кар'єру Роману Зозулі, - голова ФФУ

03.02.2017 09:20
Група проросійських радикалів ламають кар'єру Роману Зозулі, - голова ФФУ

Андрій Павелко став на захист Романа Зозулі, якого через агресію іспанського ультрасу повернули до «Бетісу». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook голови ФФУ Андрія Павелко.

«Я знайомий з Романом Зозулею давно і точно знаю, що він не є неонацистом, як це стверджують окремі вболівальники мадридського «Райо Вальєкано». Також я знаю, що Зозуля, як істинний патріот, допомагав і допомагає нашим військовим, стримуючим атаки російських терористів в зоні АТО», - пише Андрій Павелко.

Нагадаємо, Роман Зозуля неодноразово направляв допомогу в зону АТО. Зокрема, в грудні купив для армії літальний апарат. А на новий рік доставив бійцям майже 40 кг. святкового олів’є.

«Так роблять всі громадяни України. Але, невелика група фанатів іспанської команди вважає, що це неправильно, тому заблокувала перехід Романа в свій клуб. У підсумку гравець національної збірної України в наступні півроку може взагалі залишитися поза футболом. Ситуація просто кричуща: група проросійських радикалів ламають кар'єру українському футболісту. Це абсурд!», - говорить голова ФФУ і вважає, що його завдання допомогти Зозулі, щоб він не пропустив цей сезон і не втрачав форми.

Спочатку Андрій Павелко долучився до флешмобу на підтримує Романа, а тепер він повідомив, що Football Federation of Ukraine вже готує звернення до керівництва FIFA і Real Federación Española de Fútbol з проханням втрутитися і допомогти гравцеві.

«Також ми сподіваємося на сприяння у вирішенні цієї проблеми посольства України в Іспанії Embajada de Ucrania en el Reino de España. З Романом ми підтримуємо постійний зв'язок і будемо надавати йому всіляку допомогу», - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...