App Store Google Play

Через відмову від вакцинації на Дніпропетровщині може спалахнути епідемія, - імунолог

03.02.2017 13:40
Через відмову від вакцинації на Дніпропетровщині може спалахнути епідемія, - імунолог

Протягом останнього місяця у Дніпрі вже 10 осіб захворіли на кір. Найтяжче переживають хворобу неприщеплені дорослі. Про це повідомила Ірина Сичова - головний імунолог області на прес-конференції в ДніпроОДА, передає Дніпроград з місця події.

За період з 31 грудня 2016 року по 1 лютого 2017 у Дніпрі 10 осіб захворіли на кір. Першою цього року була жінка, що «привезла» небезпечну хворобу з відпустки. За словами лікарів наразі існує ризик пересунення епідемії з Румунії, адже там вже близько 3 тис. людей захворіли, 14 з яких в результаті  померли.

«В такий час зазвичай наші містяни полюбляться відпочивати десь у Карпатах, які межують з Румунією. У зв’язку з тим, що в країні рекордна кількість нещеплених громадян, на нас може чекати епідемія», - припускає лікар Ірина Сичова.

Окрім того, днями педіатр Євген Комаровський закликав негайно вакцинувати українських дітей від кору і розмістив мапу захворюваності в Румунії, де видно яким чином епідемія може насунутися на Україну.

Наразі єдина панацея від кору і подібних захворювань – це вакцинація. Робити щеплення імунологи рекомендують і дітям, і дорослим. У старшому віці люди значно важче переносять захворювання, а батьки та бабусі з дідусями можуть заразити наймолодших.

Головний імунолог Дніпропетровщини повідомила, що на сьогодні в обласні є всі необхідні вакцини для різних видів щеплення і додала, що проблема не бажання їх робити в голові самих батьків, адже, за її словами, побічні ефекти від вакцини - явище дуже рідке.

«У 2012 від кору постраждаю 2 000 осіб і це у 21 столітті», - дивується лікар і згадує, що 2014-16 роках був дефіцит вакцин.

«Все одно щороку близько 5 тисяч батьків відмовляються робити щеплення», - каже Ірина Сичова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...