App Store Google Play

В області з початку зими від переохолодження постраждало близько 300 осіб: 92% - чоловіки на підпитку

02.02.2017 11:40
В області з початку зими від переохолодження постраждало близько 300 осіб: 92% - чоловіки на підпитку

За два морозних місяці на Дніпропетровщині госпіталізовано 291 особу з ознаками переохолодження, в 93% з них однією з причин тажких наслідків є алкогольне сп'яніння. Про це повідомили на прес-конференції у «Мост-Дніпро» дніпровські лікарі, передає Дніпроград з місця події.

За інформацією лікарів, від тяжкої форми переохолодження на Дніпропетровщині постраждало 2 особи, серед яких - військовий з зони АТО. Загалом в зимовий час до лікарні звернулося 297 осіб.

«Постраждалий з зони АТО отримав обмороження кінцівок, на щастя, без подальшої їх втрати. Інша людина надійшла через загострення діабету. Наразі стан обох задовільний», - повідомлив завідуючий відділенням інтенсивної допомоги лікарні ім. Мечнікова Ігор Йовенко і нагадав про засоби запобігання схожих наслідків.

«По-перше, треба вдягатися по погоді, прикривати пальці, ніс, вуха, бо вони знаходяться в зоні ризику. По-друге, слідкувати один за одим, особливо за хворими на хронічні захворювання людьми і дітьми, і в разі виникнення симптомів охолодження - звертатися до лікарні», - додає лікар.

Нагадаємо, симптомами переохолодження є поколювання кінцівок, зміна їх кольру на білий, слабкість, яка в подальшому може призвести до втрати свідомості.

Окрім того лікарі наполегливо просять містян не знаходитися в алкогольному сп'янінні на морозі.

«Чесно кажучі, й так достатньо роботи у зв'язку із загостренням ситуації в Авдієвці, так ще й треба лікувати п'яних чоловіків від переохолодження», - говорить Радій Шевченко - директор обласного центру екстреної медицини. Адже за статистикою 93% постраждалих надходять з ознаками сп'яніння. Загалом серед госпіталізованих 92% - чоловіків. 

Нагадаємо, сьогодні вночі до Дніпра направлено поранених з зони АТО. Ситуація в Авдієвці невтішна, тому з Дніпропетровщини на Донеччину направлено гуманітарну допомогу та 20 осіб рятувальників ДСНС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...