З 18 по 22 січня у Дніпровському історичному музеї імені Дмитра Яворницького в рамках міжнародного проекту Culture Themes було оголошено флешмоб «Музейне селфі-2017». Наразі в музеї підбили підсумки акції.
В Фейсбуці, ВКонтакті, Твіттері та Інстаграмі відвідувачам музею найбільше сподобались карета і кам’яні баби, не обійшли увагою і легендарного кошового отамана Івана Сірка.

Самі музейники теж не залишились осторонь і за допомогою селфі висловили свою любов до нібито таких знайомих, але й так само загадкових і таємничих експонатів.



Акція «Музейне селфі» стає все більш популярною і в нашій країні. В музеї сподіваються, що наступного року ще більше відвідувачів візьмуть участь в цьому креативному дійстві.
Автор: Соломія ШВАЙКА