App Store Google Play

У Верхньодніпровському районі за останній рік втілили майже 20 соціальних проектів

02.02.2017 13:20
У Верхньодніпровському районі за останній рік втілили майже 20 соціальних проектів

Ремонт доріг, реконструкція шкіл та дитсадочків, будівництво водоводів та соціального житла – у Верхньодніпровському районі за останній рік втілили в життя майже 20 інфраструктурних проектів. Ініціативи територіальної громади допомагала реалізовувати команда Валентина Резніченка.

Ремонт доріг, реконструкція шкіл та дитсадочків, будівництво водоводів та соціального житла – у Верхньодніпровському районі за останній рік втілили в життя майже 20 інфраструктурних проектів. Ініціативи територіальної громади допомагала реалізовувати команда Валентина Резніченка.

«ДніпроОДА підтримує ініціативи місцевих громад. У 2016-му в містах та районах реалізували більше сотні важливих інфраструктурних проектів. У регіоні ремонтували дороги та школи, модернізували котельні, зводили «з нуля» садочки, будували соціальне житло. На 2017-й рік – не менш амбітні плани»,–наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Інфраструктурні проекти реалізовані й у Верхньодніпровському районі. Минулоріч в 11 населених пунктах відремонтували 36 доріг. Люди радіють: кажуть, що дорожнє покриття не оновлювалося десятиріччями.

У Верхньодніпровському районі дотримуються ресурсоощадної політики Президента України і переводять газові котельні на альтернативне паливо. Один з прикладів – школа №5. 2016-го тут встановили модульний теплогенератор на твердому паливі. Він працює на пілетах, соломі, вугіллі, дровах. Тепер у півтисячі школярів комфортні умови навчання.

Завдяки модернізації системи опалення відновив роботу єдиний в районі пришкільний басейн, який не працював понад 20 років. Віднині в ньому можуть безкоштовно оздоровлюватися всі бажаючі.  

У 2016-му замінено вікна та двері у Верхньодніпровській спортивній школі та Дніпровському дитсадочку, розпочато капітальний ремонт районного Будинку культури та дитячої музичної школи, реконструйовано систему опалення у Пушкарівській школі.

У планах – заміна вікон та дверей на металопластикові у всіх 16 навчальних закладах району. Сьогодні вікна та двері повністю замінені у двох школах,  частково – у 10.

Реконструйовано водоводи в селах Домоткань, Заріччя та місті Верхівцеве, систему водопостачання в селі Мишурин Ріг, насосно-фільтрувальну станцію в селі Домоткань. У 2017-му роботи продовжаться. З водою будуть майже 4 тисячі жителів.

Цьогоріч у Верхньодніпровську стартує реконструкція будинку під соціальне житло. На місці аварійної недобудови буде оновлена двоповерхівка. Після завершення будівельних робіт, у 16-квартирний дім по вул. Федоровського в’їдуть родини переселенців. Це грантовий проект від Українського Фонду соціальних інвестицій та Німецького банку розвитку KfW.

«У 2016-му за підтримки ДніпроОДА ремонтували водоводи, школи, дитсадки, будинки культури. Будемо покращувати життя мешканців громади й цьогоріч. Прагнемо все намічене втілити в життя»,  – розказав  голова Верхньодніпровської РДА Олег Ковальчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...