App Store Google Play

Дніпряни дедалі менше платять за послуги ЖКГ, борги ростуть

02.02.2017 13:00
Дніпряни дедалі менше платять за послуги ЖКГ, борги ростуть

Підвищення тарифів вплинуло на рівень оплати дніпрянами житлово-комунальних послуг. У 2016 році  мешканці області сплатили лише 79,6% нарахованих за цей рік сум, причому у грудні – лише 53,4%. Для порівняння – у 2015 рівень оплат перевищував 94%.

За даними Облстату, у 2016 дніпропетровцям нараховано до сплати 7 млн 931 тис 679 грн, майже півтора мільйона з цієї суми – за грудень. Натомість сплачено споживачами послуг лише 6 млн 316 тис 700 грн.

Наведені показники враховують також і суми, які є погашенням боргів за попередній період, отже рівень оплати поточних послуг ще нижчий.

Середні нарахування за надані послуги на одного власника особового рахунку у грудні 2016, порівняно з груднем 2015, збільшились у 1,9 раза і з урахуванням електроенергії з розрахунку 150 кВт/год склали 1625,6 грн. Розмір мінімальної заробітної плати у грудні, нагадаємо становив 1600 грн.

Заборгували дніпряни на кінець року за централізоване опалення та гарячу воду понад 1,5 мільярда гривень, за газопостачання – понад мільярд, за утримання будинків та прибудинкової території – півмільярда, за водопостачання та водовідведення – понад 400 мільйонів, за електроенергію – понад 230 мільйонів, за вивезення сміття – 123 млн грн.

Заборгованість населення України (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) по оплаті житлово-комунальних послуг у грудні 2016 р. порівняно з листопадом 2016 р. збільшився та на кінець грудня становила 23,4 млрд грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...