App Store Google Play

ДніпроОДА створила Раду з розвитку експорту

02.02.2017 18:30
ДніпроОДА створила Раду з розвитку експорту

Консультації, навчальні програми та реальне вирішення бюрократичних проблем. При ДніпроОДА запрацювала Рада з розвитку експорту, яка допомагатиме підприємцям підкорити міжнародні ринки. Звертатися можуть новачки й ті, хто вже має досвід продажу за кордон. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«ДніпроОДА сприяє розвитку бізнесу в області. Ми допомагаємо налагоджувати нові контакти та долати бюрократичні перепони, підтримуємо інвесторів, проводимо корисні семінари. Для цього створили Інвестцентр та Регіональну раду підприємців, - розповів очільник області Валентин Резніченко. – 2017-й оголошуємо роком експорту в регіоні. Зростання обсягів експорту сприятиме розвитку бізнесу та забезпечить додаткові надходження до бюджету області».

Допомагати підприємцям підкорити міжнародний ринок буде Рада з розвитку експорту при ДніпроОДА. Найперше вона покликана зняти бюрократичні перепони для підприємців, які хочуть займатися експортом.

«В Україні є все, щоб активно розвивати експорт. Якість вітчизняної продукції влаштовує іноземних споживачів. Проте через цілу низку технічних процедур та заборон бізнесменам складно виходити на міжнародний ринок», - пояснив керівник комітету з просування експорту Регіональної ради підприємців при ДніпроОДА Ігор Снітівкер.

 У складі Ради – представники податкової, митниці, ветслужби, інших держорганів, які пов’язані з експортом. Вони розкажуть, що потрібно для продажу товарів в різні країни, допоможуть налагодити нові контакти, максимально швидко отримати дозвільні документи та вирішити інші проблемні питання. Для підприємців, які прагнуть експортувати свою продукцію, проходитимуть семінари.

«Ми будемо аналізувати найбільш розповсюджені проблеми та виробляти універсальні алгоритми для їх рішення. Складнощі, які не зможемо усунути на регіональному рівні, будемо вирішувати на національному. Плануємо виходити з пропозиціями до Кабміну та Верховної Ради», - зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

До Ради з розвитку експорту підприємці можуть звертатися за  телефонами (056) 742-80-31, (056) 742-88-26 або електронною поштою [email protected]. Приходити можна до приймальні Регіональної ради підприємців за адресою: Дніпро, ОДА, пр. О.Поля, 1, каб. 308.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...