App Store Google Play

У мерії Дніпра прозвітували щодо ситуації з вивезенням сміття

01.02.2017 21:00
У мерії Дніпра прозвітували щодо ситуації з вивезенням сміття

Ситуація з вивезенням сміття в Дніпрі стабільна. Про це під час прямої телефонної лінії 1 лютого повідомив  начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту транспорту та охорони навколишнього середовища Дніпровської міської ради Павло Головаха. Посадовець нагадав, що наразі єдиним офіційним перевізником твердих побутових відходів у місті є компанія «Дніпрокомунтранс». Наприкінці минулого року міська рада оголосила конкурс на визначення нових операторів.

«Антимонопольний комітет з метою дотримання законодавства зобов'язав Дніпровську міську раду до 7 січня 2017 року оголосити конкурс з визначення перевізників сміття. Наприкінці грудня 2016 року процедура була розпочата – конкурс оголосили.  Але наразі розкриття конкурсних пропозицій призупинене через необхідність внесення змін до конкурсної документації, коригування низки вимог тощо. На це потрібен час, але хочу запевнити, що конкурс обов'язково відбудеться», – сказав Павло Головаха.

За словами директора «Дніпрокомунтрансу» Валерія Лубінського, підприємство намагається дотримуватися графіків та вчасно вивозити тверді побутові відходи в місті.

«Можливо, десь терміни зривалися через погодні умови, але ми наздоганяємо графіки. Загалом у минулому році вдалося стабілізувати роботу в приватному секторі міста. Встановлено близько 1100 контейнерів. Таким чином контейнерне вивезення сміття повністю забезпечене в Шевченківському, Новокодацькому, Самарському районах, в Таромському та Ігрені. Залишилося налагодити таку роботу в приватному секторі в Амур-Нижньодніпровському районі (за Донецьким шосе) та на Краснопіллі. Працюємо над цим питанням», – зазначив директор «Дніпрокомунтрансу».

Валерій Лубінський також додав, що мешканці міста заборгували за послуги з вивезення сміття близько 35 млн. грн (накопичений борг).

«Закликаємо всіх абонентів розрахуватися. Надавати послуги якісно стає дедалі важче, оскільки тариф на вивезення сміття не змінювався з 2011 року й наразі жодним чином не відповідає економічним реаліям: для мешканців багатоповерхових будинків він становить 9,36 грн., для мешканців приватного сектору – 11,26 грн. За нашими підрахунками, в середньому він повинен становити 16 грн», – зазначив директор «Дніпрокомунтрансу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...