App Store Google Play

У Дніпрі покажуть кращі чеські фільми мовою оригіналу з українськими субтитрами

01.02.2017 08:00
У Дніпрі покажуть кращі чеські фільми мовою оригіналу з українськими субтитрами

Книгарня “Є” та Чеський Центр запрошують на відкриття другого сезону Чеських четвергів, на яких буде показано найкращі зразки чеського кінематографу мовою оригіналу з українськими субтитрами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook заходу.

На першому показі глядачам запропоновано фільм “Коля” (реж. Ян Сверак; 1996; 111 хв). Захід відбудеться 2 лютого за адресою вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). Початок — о 18.00.

Перший фільм у серії переглядів – це любовна комедія про чоловіка, який думав, що вже не може бути гірше, і не сподівався, що саме проживає найкращі моменти свого життя. Фільм отримав Оскара за найкращий іноземний фільм у 1996 році.

“Фільми, як і література, здатні точно відобразити стан суспільства у певну епоху, — зауважує директорка Чеського Центру в Києві Луція Ржеґоржікова. — П’ятдесят років із життя країни, розташованої в самому серці Європи, можна буде побачити у дзеркалі веселих, зворушливих, повчальних історій на срібному полотні. Загалом вам буде показано шістнадцять представників елітного чеського кіно”.

Чеські четверги відбуватимуться у книгарнях “Є” з 2 лютого по 27 квітня що два тижні, а з 4 травня по 29 червня — щотижня.

Додамо, що «Чеські четверги» можуть бути цікавими не лише любителям кіно, а й тим, хто вивчає чеську мову, адже одним із найкращих способів вивчення іноземної мови є перегляд фільмів, де жива мова звучить із різних уст, де можна чути конструкції, що вживають у різних життєвих ситуаціях, окрім того у супроводі субтитрів українською.

Перші чотири фільми, покази яких відбудуться 2 та 16 лютого, а потім 2 та 16 березня, є переможцями Оскара, відомої нагороди американської Академії кіномистецтв і наук: «Коля» (реж. Ян Сверак, 1996 р.), «Потяги особливого призначення» (реж. Їржі Мензел, 1966 р.); «Магазин на площі» (реж. Елмар Кадар, 1965 р.); “Амадей” (реж. Мілош Форман, 1984 р.).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...