App Store Google Play

У Дніпрі покажуть кращі чеські фільми мовою оригіналу з українськими субтитрами

01.02.2017 08:00
У Дніпрі покажуть кращі чеські фільми мовою оригіналу з українськими субтитрами

Книгарня “Є” та Чеський Центр запрошують на відкриття другого сезону Чеських четвергів, на яких буде показано найкращі зразки чеського кінематографу мовою оригіналу з українськими субтитрами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook заходу.

На першому показі глядачам запропоновано фільм “Коля” (реж. Ян Сверак; 1996; 111 хв). Захід відбудеться 2 лютого за адресою вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). Початок — о 18.00.

Перший фільм у серії переглядів – це любовна комедія про чоловіка, який думав, що вже не може бути гірше, і не сподівався, що саме проживає найкращі моменти свого життя. Фільм отримав Оскара за найкращий іноземний фільм у 1996 році.

“Фільми, як і література, здатні точно відобразити стан суспільства у певну епоху, — зауважує директорка Чеського Центру в Києві Луція Ржеґоржікова. — П’ятдесят років із життя країни, розташованої в самому серці Європи, можна буде побачити у дзеркалі веселих, зворушливих, повчальних історій на срібному полотні. Загалом вам буде показано шістнадцять представників елітного чеського кіно”.

Чеські четверги відбуватимуться у книгарнях “Є” з 2 лютого по 27 квітня що два тижні, а з 4 травня по 29 червня — щотижня.

Додамо, що «Чеські четверги» можуть бути цікавими не лише любителям кіно, а й тим, хто вивчає чеську мову, адже одним із найкращих способів вивчення іноземної мови є перегляд фільмів, де жива мова звучить із різних уст, де можна чути конструкції, що вживають у різних життєвих ситуаціях, окрім того у супроводі субтитрів українською.

Перші чотири фільми, покази яких відбудуться 2 та 16 лютого, а потім 2 та 16 березня, є переможцями Оскара, відомої нагороди американської Академії кіномистецтв і наук: «Коля» (реж. Ян Сверак, 1996 р.), «Потяги особливого призначення» (реж. Їржі Мензел, 1966 р.); «Магазин на площі» (реж. Елмар Кадар, 1965 р.); “Амадей” (реж. Мілош Форман, 1984 р.).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...