App Store Google Play

Рятувальники витягли з річки шкільний автобус і трактор, який втопився рятуючи його

01.02.2017 12:40
Рятувальники витягли з річки шкільний автобус і трактор, який втопився рятуючи його

30 січня поблизу села Рубанівське Васильківського району, не впоравшись з керуванням, з’їхав на кригу водойми шкільний автобус. На момент події в транспортному  засобі перебували водій та вчителька, які рухались в напрямку школи, повідмляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС в Дніпропетровській області.

Першими для допомоги постраждалим прибули представники фермерського господарства, якому належить водойма. Намагаючись витягнути потонулий автобус за допомогою трактора, він також потонув в річці.

Головою адміністрації району та співробітниками Васильківського районного сектору ГУ ДСНС у Дніпропетровській області проведена оцінка обстановки та прийнято рішення по залучення додаткової техніки Головного управління.

Вранці 31 січня на місце події з міста Дніпро прибув автомобіль загону технічної служби ЗІЛ 131 (МРІФ) для буксирування застряглої техніки.

Розпочато роботи щодо збиття крутого схилу та засипання землею для вирівнювання берегу ставка за допомогою працівників та техніки фермерського господарства «Авангард». Для цього було залучено 8 чол. та 2 од. техніки, а саме: трактори – МТЗ-80 ( 1 од) з ковшом та КЕЙС ( 1 од).

 Після виконаних робіт о 9:30 силами ДСНС розпочато роботи щодо буксирування шкільного автобуса за допомогою автомобіля з лебідкою на базі ЗІЛ. О 10:45 автобус вдалося витягнути, після чого також надано допомогу у вилученні трактора Т-150, котрий належить товариству «Авангард».

Постраждалих внаслідок події немає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...