App Store Google Play

Першу вантажівку гуманітарної допомоги відправлено до Авдіївки волонтерами при Дніпровській облраді

01.02.2017 19:30
Першу вантажівку гуманітарної допомоги відправлено до Авдіївки волонтерами при Дніпровській облраді

Першу фуру гуманітарної допомоги з Дніпра до Авдіївки відправили з обласної ради. Протягом першого дня роботи штабу на допомогу жителям Авдіївки відгукнулися сотні звичайних громадян, представники бізнесу та політичних партій.

Питну воду, дизельне паливо для генераторів, медичні препарати, їжу (консерви, чай, печиво), теплий одяг, ковдри та ін сьогодні відгружали у велику фуру, що відправляється в Авдіївку.

 «За розпорядженням президента Петра Порошенка в Авдіївці створений оперативний штаб, який координує доставку гуманітарної допомоги. При обласній раді також створено пункт прийому допомоги. Тож перший вантаж від Дніпропетровської області вчасно зустрінуть, проведуть та розподілять між місцевими жителями. Я вдячний всім людям та підприємствам, завдяки яким менш ніж за добу, ми змогли сформувати гуманітарний вантаж. Робота триває і надалі. Закликаю мешканців Дніпра надати підтримку жителям Авдіївки та підставите дружнє плече у скрутну хвилину», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

За словами Бориса Кутового офіцеру відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід», за оперативними даними ситуація в Авдіївці дуже складна.

 «Люди ховаються у підвалах, місто під обстрілами, є багато хворих. Ці люди чекають на допомогу і вони отримають її вчасно. Також, на зворотному шляху ми заберемо дітей та дорослих з Авдіївки, які потребують медичної допомоги. Її готові надати ряд лікарень міста, зокрема обласна дитяча клінічна лікарня», - зазначив він.

 Нагадаємо, що штаб гуманітарної допомоги жителям Авдіївки працює у приміщенні приймальні обласної ради, за адресою пр. Поля,2. Тел. для довідок: 742-75-93. Долучитися до допомоги можуть усі мешканці м. Дніпра та області.

Також зв’язку з загостреною ситуацією в Авдіївці, міськрада Дніпра організувала збір гуманітарної допомоги в будівлі ради на проспекті Дмитра Яворницького 75 в 320 кабінеті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...