App Store Google Play

Міська ліраня №6 у Дніпрі отримала гуманітарну допомогу з Німеччини

01.02.2017 16:00
Міська ліраня №6 у Дніпрі отримала гуманітарну допомогу з Німеччини

Гуманітарну допомогу продемонстрував головний лікар цього медичного закладу Олександр Сірий. Серед  переданого лікарні – необхідне медичне обладнання, по 40 лікарняних ліжок та матраців до них, 20 ходунків на колесах, 50 туалетних візків, 20 інвалідних візків та багато іншого. Пацієнтам із зони АТО вручили продуктові набори, засоби гігієни.

Допомога надійшла від Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України. Департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міськради з 2015 року співпрацює з Асоціацією в питанні надання гуманітарної допомоги стаціонарним закладам медицини, що надають допомогу учасникам  АТО.

У 2016 році в  Центрах первинної медико-санітарної допомоги міста знаходились під амбулаторним наглядом та отримували медичну допомогу 2313 учасників АТО, що складало 55,9% від усіх учасників АТО,  які знаходились на обліку в  міському управлінні з питань учасників АТО.   Протягом  2016 року 1658 учасників АТО звертались за медичною допомогою,  1856 отримали медичну та консультативну допомогу. У порівнянні з 2015 роком, кількість АТОвців,  які отримали медичну та консультативну допомогу в Центрах,  збільшилася  на 48%.

Спеціальні ліжка, візки, ходунки та лікарняні матраци вже отримали вже 7 лікарень Дніпра та Дніпропетровської області (КЗ «ДМКМЛ №2»; КЗ «ДМБКЛ №4»; КЗ «ДШМКЛ»ДОР»; КЗ «ДМБКЛ №16» ДОР»; КЗ «ДКОШМД»ДОР»; КЗ «Новомосковська ЦРЛ»ДОР»; КЗ «Криворізька ЦРЛ»ДОР»). 

Медики кажуть, якби не така допомога благодійників волонтерів-перевізників, рятувати поранених було б вкрай складно. Наприклад, спеціальне ліжко дозволяє  повернути його в таке  положення, яке необхідно хірургам, аби негайно почати надавати медичну допомогу.

З початку бойових дій на Донбасі українські перевізники вже не раз підставляли своє плече тим, хто перебуває допомоги на передовій. Загалом, за час проведення АТО, Асоціацією надано допомогу ВСУ на суму понад 1 млн 500 тис грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...