App Store Google Play

Художниця з Кривого Рогу прикрасила місцеву військову частину «петриківкою»

01.02.2017 20:30
Художниця з Кривого Рогу прикрасила місцеву військову частину «петриківкою»

На Дніпропетровщині з’явилася незвичайна військова частина. Вхід в казарми тут прикрасили «петриківкою», портретами Героїв та віршами Кобзаря. Такий подарунок криворізькій військовій частині А4611 зробила дружина одного з військових, повідомляють в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Все почалося з трьох чорно-білих портретів бійців. У криворізькій військовій частині А4611 вирішили увіковічнити пам'ять про загиблих побратимів картиною при вході в казарму. Попросили це зробити дружину одного з військових частини Інну Сапигу. Вона за фахом художник-портретист.

«Попросили намалювати портрети трьох військових, я звичайно погодилася. Однак стіни великі, портрети багато місця не займають. Вирішили, що треба додати ще Український Герб. Далі народжувалися нові ідеї. В пам'ять про загиблих додали свічку, написали рядки з Кобзаря, на знак миру - петриківський розпис», - розповідає художниця.

Прикрашала військову частину Інна близько трьох тижнів. Говорить, військові допомагали. У вільний час готували стіни під фарбування, підносили фарби, підказували ідеї.

«Я бачу, як це потрібно хлопцям. З першого дня моєї роботи, військові постійно підходили, щось радили, з ентузіазмом допомагали. Отак заходять в коридор, і одразу на обличчі у них з’являється посмішка. Нехай хоч на хвилинку, але настрій покращується», - ділиться Інна Сапига.

Командир військової частини Сергій Ільєнко результатом задоволений. «Ідея такого ремонту народилася спонтанно. Результатом ми всі задоволені. Малюнки піднімають настрій та бойовий дух солдатів. Поки що прикрасили лише вхід в казарми. У планах роботи продовжити», - зазначає Сергій Ільєнко.

У планах художниці – прикрасити їдальню частини. Що намалює , Інна ще не знає. Говорить, ідеї народжуються в процесі. Однак хоче створити затишну атмосферу, намалювати світанок, додати справжній очерет, українські горщики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...