App Store Google Play

Кам’янські школярі відвідуватимуть сучасний басейн, реконструйований ДніпроОДА

01.02.2017 13:00
Кам’янські школярі відвідуватимуть сучасний басейн, реконструйований ДніпроОДА

25 метрів у довжину та до 1,7 метра – у глибину. Команда Дніпропетровської ОДА завершила реконструкцію басейну у кам’янській школі №44. Тепер його відвідуватимуть учні з усієї лівобережної частини міста, а це близько 6 тисяч дітей, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Басейн у 44-й школі Кам’янського не працював понад 20 років. За реконструкцію взялась команда Дніпропетровської ОДА. Роботи велись близько року. Нині все готово, – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко. – Басейн відвідуватимуть не лише діти з цієї школи, але й вихованці всіх навчальних закладів Лівобережжя».

Загальна площа приміщення з басейном – дві тисячі квадратних метрів, а розмір ванної басейну – 25 на 11,5 метрів. Тут чотири доріжки. Глибина різна. З однієї сторони 1,2 метра – для молодших школярів, з іншої – 1,7 метра. Тут плаватимуть більш дорослі діти.

У кімнаті для плавання облаштували трибуни. Вони знадобляться для майбутніх чемпіонатів. Поруч – сучасні душові та роздягальні.

«Дуже чекали на цю подію, готувалися. У басейні працюватимуть лаборанти, медсестри, інструктори», – поділилася директор школи Людмила Загородня.

До водної зарядки вже готова дев’ятикласниця Ірина Ярова.

«Мої друзі зі школи відвідували басейн на Правобережжі, це було не зручно та затратно. Я ж плаванням ніколи не займалася, але дуже хочу. Вже придбала собі шапочку», – розповідає школярка.

Басейн знаходиться на території школи №44 у Кам’янському, вул. Інтернаціоналістів, 7-а.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...