App Store Google Play

Із Дніпропетровщини на Донеччину терміново доправляють гуманітарний вантаж

01.02.2017 08:30
Із Дніпропетровщини на Донеччину терміново доправляють гуманітарний вантаж

Потужні електрогенератори, намети, питна вода, продукти харчування – із Дніпропетровщини на Донеччину терміново відправляється гуманітарну допомогу. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

У результаті обстрілів на порозі гуманітарної катастрофи опинилася Авдіївка, у місті оголошено надзвичайний стан. Руку допомоги постраждалим простягнули ДніпроОДА, Всесвітня Продовольча Програма ООН, рятувальники.

«Ескалація ситуації під Авдіївкою має серйозні наслідки: є руйнування, порушено тепло- і електропостачання, призупинив роботу коксохімічний завод. У місті оголошено надзвичайний стан. Дніпропетровщина підтримує сусідів у скрутну хвилину. Відправляємо в Авдіївку 5 тонн питної води, пересувні пункти обігріву, автономні електростанції. За потреби допомагатимемо жителям Донецької області й надалі», – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

В зону АТО відправляться й 20 тонн продуктів харчування. Фури завантажує Всесвітня Продовольча Програма ООН. Це найбільша у світі гуманітарна організація, яка доставляє допомогу понад 80 мільйонам людей у 80 країнах.

«Продовольчі набори були заздалегідь заготовлені на складі у Дніпрі, аби своєчасно реагувати на надзвичайні ситуації у разі погіршення погодних умов чи ескалації конфлікту в зоні АТО. Гуманітарну допомогу доставить наш партнер – неурядова організація ADRA України», – повідомили у Всесвітній Продовольчій Програмі ООН.

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області перекидає до зруйнованої обстрілами Авдіївки 20 рятувальників.

Разом з рятувальним загоном на допомогу постраждалим вирушають вісім одиниць техніки та чотири автономні електростанції різної потужності, які забезпечуватимуть аварійне електропостачання шахтарського міста.

Для обігріву постраждалого населення рятувальники мають п’ять пересувних пунктів. У комплекті – ліжка, пічки, столи, стільці, запас твердого палива та потужний дизельний теплогенератор.

Ситуація в зоні АТО загострилася 29 січня. Супротивник веде масований обстріл Авдіївки та її околиць. Місто з населенням понад 30 тисяч – на порозі гуманітарної катастрофи

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...