App Store Google Play

2,7 млн. гривень надав Уряд Німеччини для облаштування гуртожитків для вимушених переселенців на Дніпропетровщині

01.02.2017 17:20
2,7 млн. гривень надав Уряд Німеччини для облаштування гуртожитків для вимушених переселенців на Дніпропетровщині

1 лютого 2017 року у Дніпрі відбулася прес-конференція, під час якої було оголошено підсумки проекту із матеріально-технічного забезпечення тимчасовим житлом вимушено переміщених осіб (ВПО).  Понад 450 місць було облаштовано в 5-ти гуртожитках у Новомосковську, Славгороді, Вільногірську, Жовтих Водах та Кам'янському.

З літа по осінь 2016 року в рамках проекту  «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який за дорученням німецького уряду виконує німецька федеральна компанія GIZ проводилися тендери на закупівлю побутової техніки та предметів домашнього вжитку для поліпшення умов життя вимушено переміщених осіб у 5 гуртожитках Новомосковська, Вільногірська, Жовтих Вод, Кам'янського та Славгорода.

У грудні партія з 63 одиниць побутової техніки (пральні машини, електричні та газові плити, холодильники, бойлери) та 2318 предметів домашнього вжитку (ліжка, матраци, шафи, столи, постільна білизна тощо) на суму понад на 2,7 млн. гривень була доставлена за призначенням. Таким чином, у новому 2017 році 5 гуртожитків були забезпечені всім необхідним для життя.

«Ми знаємо, що тема забезпечення ВПО доступним муніципальним житлом та прийнятними умовами життя – стоїть особливо гостро як в Україні в цілому, так і зокрема у Дніпропетровській області. У зв’язку з цим ми звернулися до наших партнерів аби зрозуміти, як саме ми можемо допомогти. Знаючи особливе соціальне значення доступного муніципального житла для ВПО, ми намагалися врахувати потреби  внутрішніх переселенців. Сподіваємось, ця матеріально-технічна допомога забезпечить гідне проживання як для місцевого населення, так і для внутрішньо переміщених осіб, а також підвищить якість соціальних послуг, що надаються місцевими органами влади», - коментує Майк Маттес, керівник проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».

Крім того, для налагодження конструктивного діалогу між вимушеними переселенцями, громадою та керівництвом цих закладів, проект «Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості ВПО» влаштував круглий стіл за участі усіх зацікавлених сторін. Основними його темами були такі питання:

  • майбутнє управління новими гуртожиткам для ВПО
  • спільне проживання родин ВПО разом мешканцями гуртожитків
  • можливості/ризики/обмеження щодо розробки та дотримання відповідного стилю керівництва гуртожитками.

Проект був реалізований за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, міських адміністрацій Новомосковська, Синельниковської  РДА (смт. Славгород), Вільногірська, Жовтих Вод та Кам'янського, Громадської організації «Допомога Дніпра», ректорату Дніпродзержинського державного технічного університету (м. Кам’янське) та компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...