App Store Google Play

На Дніпропетровщині флешмоб на підтримку бійців АТО стимулював конкретні дії політиків

31.01.2017 10:00
На Дніпропетровщині флешмоб на підтримку бійців АТО стимулював конкретні дії політиків

На минулому тижні голова обласної ради прийняв естафету «22 Pushupchallenge».  На своїй сторінці у Фейсбук він виклав відео із 22-ма віджиманнями та зазначив, що віджимання віджиманнями, а реальної допомоги ветерани АТО потребують кожного дня. Саме тому  Гліб Пригунов запросив відомого активіста Дмитра Кошку із його однодумцями до обласної ради. Зустріч відбулася і серед іншого виділили три найболючіших питання. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської облради.

По-перше, мова йшла про необхідність виділення окремого приміщення для зустрічей  та цивілізованого дозвілля  бійців АТО. Дмитро Кошка наголосив, наскільки складно  воїнам  адаптуватися у цивільному житті.

«По-справжньому зрозуміти нас може лише та людина, яка сама брала участь у воєнних діях. Ми вдячні за допомогу психологів та інших профільних спеціалістів, але нічого не може замінити реального братнього спілкування з однодумцями», — зазначив Дмитро Кошка.

Другим стало питання поводження із землею, яку ветерани АТО отримують за законом. Більша частина таких угідь знаходиться в області, у сільській місцевості. Бійці зізналися, що  часто не знають, як краще розпорядитися своїм земельним майном.

У процесі розмови вирішили, що заняття сільським господарством – оптимальніший шлях. Гліб Пригунов порадив залучати інвесторів та зацікавлених партнерів. Спільна робота у цьому напрямку має принести користь не лише самим власникам землі, а й області в цілому. Розвиток сільського господарства є одним з найбільш перспективних ресурсів Дніпропетровщини.

Останнім, втім, не менш важливим питанням  обговорювали необхідність патріотичного виховання.

«Молодь і діти є найбільш незахищеною верствою населення під час інформаційної війни. Сьогодні вплив інформаційних технологій є настільки сильним, що навіть дорослій та розумній людині складно відрізнити правдиві дані від  сфабрикованих матеріалів . Ми повинні прикласти максимум зусиль, аби захистити українців від інформаційних атак з боку наших ворогів», — наголосив Гліб Пригунов.

В зустрічі взяв участь також заступник голови обласної ради  Мгер Куюмчан. На нього була покладена відповідальність за оперативну комунікацію з воїнами АТО та їхніми  родинами. Саме Мгеру  Куюмчану  доручено вже найближчим часом дати пропозиції щодо конкретних пропозицій по приміщенню, по можливому бізнес партнерству в аграрному секторі та патріотичному вихованню молоді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...