App Store Google Play

Відтепер у Дніпрі можна одружитися за 24 години

27.01.2017 16:00
Відтепер у Дніпрі можна одружитися за 24 години

27 січня в концертному залі «Супутник» стартував пілотний проект «Дніпровське весілля». На першу святкову церемонію одруження молодят завітав міський голова Борис Філатов. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Такий проект пов’язаний із децентралізацією влади, його створено за підтримки Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області та Дніпровської міської ради. Фактично мерія має право реєструвати шлюб, а потім усі документи перевіряються через відповідні служби. Є різні формати церемонії: європейський та український, - і залежно від цього варіюватиметься ціна заходу», - зазначив міський голова Борис Філатов.

Ексклюзивні права на проведення подібних церемоній тепер належать КЗ "Юність Дніпра". Отже, весь процес реєстрації шлюбу (виїзна весільна церемонія з видачою відповідних документів) може бути здійснений в одному місці.

«Будь-хто може звернутися до нашої служби і протягом 24 годин розписатися. Звичайний штамп у паспорті коштуватиме 56 копійок, а урочиста церемонія – в середньому 3000 грн. Раніше треба було чекати 30 діб, це породжувало відповідні зловживання. Відтепер у нас є чудова альтернатива», - наголосив начальник Головного територіального управління юстиції Дніпропетровської області Леонід Маньковський.

Організатори розповіли, що одруження за 24 години – це європейська практика. Із минулого року в Україні ця послуга діяла у шести містах України: Києві, Одесі, Львові, Маріуполі, Сєвєродонецьку, Луцьку, наразі до них приєдналося і Дніпро.

Тож сьогодні у Дніпрі провели першу експрес-церемонію «Козацькому роду нема переводу» для Дмитра Манохіна та Олександри Ремес. Молодята разом вже більше року, у них вже є маленький синочок Владислав. Манохіни цілком задоволені святковою церемонією і запевняють, що їхній союз буде довгим і щасливим.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...