App Store Google Play

Дніпровський аеропорт втрачає пасажиропотік третій рік поспіль

27.01.2017 15:20
Дніпровський аеропорт втрачає пасажиропотік третій рік поспіль

Аеропорт Дніпро третій рік поспіль демонструє негативну динаміку. У 2016 році повітряна гавань прийняла 284,9 тис. пасажирів, що на 17,7% менше ніж у 2015 році. Про це повідомили в адміністрації підприємства, передає Дніпроград з посиланням на «Центр транспортних стратегій».

Також в аеропорту стався зсув в структурі пасажиропотоку. Раніше в аеропорту «Дніпропетровськ» переважали пасажири міжнародних рейсів, в 2016 році домінуючу позицію зайняли пасажири, перелітали безпосередньо в міста країни. Якщо в 2015 році в аеропорту було обслуговано 194,7 тис. пасажирів міжнародних рейсів і 151,3 тис. внутрішніх рейсів, то в 2016 році - 141,1 і 143,7 тис. пасажирів відповідно.

Відзначимо, що навесні 2016 року в Дніпро припинила польоти авіакомпанія Turkish Airlines. Причиною скасування став конфлікт з адміністрацією аеропорту, яка спочатку відмовилася обслуговувати рейси, а потім запропонувала перевізнику перенести їх на вечірній час. Turkish Airlines так і не відновила польоти до Дніпра.

Зараз з Дніпра літають чотири авіакомпанії. Основний пасажиропотік забезпечують авіакомпанії "Дніпроавіа" і МАУ, що виконують переважно внутрішні рейси в Київ, Львів, Івано-Франківськ. Також МАУ літає в Тель-Авів. Єдиним іноземним перевізником є ​​Austrian Airlines, який обслуговує маршрут Дніпро-Відень. Крім того, авіакомпанія "Роза Вітрів" виконує чартерні рейси в Шарм-ель-Шейх.

Останній раз позитивна динаміка в аеропорту Дніпро була зафіксована в 2013 році. Тоді повітряна гавань прийняла 454,9 тис. пасажирів, збільшивши показники на 2,4%. Потім пасажиропотік почав падати. У 2014 році кількість пасажирів скоротилося на 1,8% до 446,7 тис. чоловік. У 2015 році падіння сягнуло 22,5% до 346 тис. пасажирів.

До слова, аеропорт Запоріжжя, розташований в 90 км від Дніпра, в останні роки навпаки нарощує пасажиропотік. У 2015 році динаміка склала 69,9%, в 2016 році - 115%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...