App Store Google Play

Десятки років через халатність ДТЕК місто на грані вибуху трансформаторів і знеструмлення

27.01.2017 12:20
Десятки років через халатність ДТЕК місто на грані вибуху трансформаторів і знеструмлення

Через перенапругу в трансформаторах нещодавно близько десятка домів в центрі Дніпра залишилися без світла. Власники передачі електроенергії звинувачують у події ПАТ «Дніпрооблненерго», що незаконно понаднормово протягом багатьох років підключає і забезпечує велику кількість споживачів, що спричиняє зношування трансформаторів. Про це повідомили співвласники місцевої трансформаторної підстанції на прес-конференції у Zabeba.li, передає Дніпроград.

Трансформатори, що збудовані для забезпечення електроенергією технікуму, вже близько 50 років обслуговує надмірну кількість споживачів.

«З часом шляхом махінацій ПАТ «Дніпрообленерго» підключили до мережі велику кількість споживачів, через що забезпечення крізь наші трансформатори вдвічі перевищує норму», - повідомляє Віктор Кірілов співвласник трансформаторної підстанції №208.

За словами співвласників таке халатне відношення до трансформаторів спричиняє їх зношування, в результаті чого вони можуть перестати працювати.

«В 2013 навіть сталася пожежа, яку, на щастя, вдалося локалізувати і не допустити вибуху», - говорить директор ТОВ «Новий рівень» і співвласник ТП №208 Людмила Угніч.

Окрім того, через те що постачання надається і місцевим котельням, містяни ризикують залишитися не тільки без світла, а й без тепла, як у випадку нещодавнього відключення на вулиці Гоголя, де люди 2 дні сиділи в темряві і без опалення.

ПАТ наразі немає ніяких домовленостей з ТП, ба більше вже пів року триває судове розслідування порушень «Дніпрообленерго» за позовом власників ТП.

Тільки після аварійного відключення семи будинків у центрі міста, ПАТ вирішило встановитивласні трансформатори, замість згорівших, поки тільки на час опалювального сезону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...