App Store Google Play

У Дніпрі флешмоб на підтримку бійців АТО викликав широкий резонанс: подробиці

26.01.2017 16:20
У Дніпрі флешмоб на підтримку бійців АТО викликав широкий резонанс: подробиці

У Дніпрі флешмоб 22 Push-up Challenge викликав неабиякі дискусії серед представників влади і громадськості щодо його доцільності. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на соціальну мережу Facebook.

Свою підтримку у такий спосіб висловили патрульні поліцейські, футболісти ФК «Дніпро», активісти, а тепер долучитися закликають і політиків.

У свою чергу очільник Дніпра Борис Філатов на офіційній сторінці у Facebook наголосив на тому, що головна мета флешмобу досягнута, адже увагу до проблеми городяни привернули. Тож тепер необхідно активізувати сили на вирішенні даного питання.

«Запропонуйте варіанти вирішення. В рамках нашої компетенції ми зробимо все, що зможемо», - наголосив мер.

Даний челендж розпочато американцями на підтримку ветеранів, адже за статистикою США, кожен день 22 військових здійснювали самогубство, бо не в силах впоратися зі страшними переживаннями. Аби вберегти і українських військових від посттравматичного синдрому, в Україні також запущено дану естафету.

У нашому місті представники «Спортліги АТО» організовують спортивні заходи задля скорішої соціалізації та адаптації бійців у мирному житті і водночас пропонують городянам підтримати акцію.

«28 січня 2017 року о 14.30 - запрошуємо приєднатися до нашої естафети ГО, волонтерські і ветеранські рухи та просто бажаючих із усієї України. На підтримку наших бійців можемо зробити це одночасно: телефоном або через Інтернет», - закликали у відомстві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...