App Store Google Play

У Дніпрі чотирилапі реабілітологи допомагають відновитися дітям із протитуберкульозного санаторію

26.01.2017 10:20
У Дніпрі чотирилапі реабілітологи допомагають відновитися дітям із протитуберкульозного санаторію

Справжнє шоу лабрадори, шелті та рассел-тер’єр показали дітям з протитуберкульозного санаторію. Це не просто розвага – спілкування з собаками допомагає у фізичній та психологічній реабілітації, кажуть у ДніпроОДА, передає Дніпроград.

Танцювати, виконувати трюки та підстрибувати, наче на пружині. Все це вміють собаки з кінологічного клубу «Антарес».

Одного з лабрадорів звати Скіф. Собаці лише три роки, а він вже рятувальник зі спеціальним сертифікатом. А ще - допомагає у психологічній реабілітації дітей.

«Це впевнена, вдумлива, врівноважена собака, яка дарує атмосферу повного спокою, - розповіла керівник кінологічного загону Лариса Борисенко. - Діти підбігли до Скіфа, почали кричали та штовхалися, а потім моментально заспокоїлися. Всім знайшлося місце на величезному Скіфі, щоб його погладити».

Вчора чотирилапі психологи завітали в гості до дітей з протитуберкульозного санаторію. Чотирилапі показали дітям справжнє шоу. Вони танцювали, стрибали та показували різноманітні трюки.

Готувались до зустрічі із гостями й діти. Для кінологів та їхніх вихованців – цілий концерт.

«Собаки були класні! Вони робили трюки. Особливо вразила маленька собачка, яка смішно підстрибувала. Хочу, щоб вони приїхали ще тисячу разів», - ділиться враженнями 12-річний Єгор.

Таке спілкування із спеціально навченими собаками – не тільки розвага, й спосіб реабілітації. Каністерапія давно відома в світі. Поряд із чотирилапими люди радіють, заспокоюються, краще відкриваються оточуючим. Цей метод реабілітації ефективний не лише для дітей, а й для дорослих, кажуть кінологи.

«Ми бачимо, який заряд позитиву від спілкування з тваринами отримують не лише малеча, а й дорослі. У планах – організувати нові виступи чотирилапих», - зазначила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...