App Store Google Play

На фотоконкурс «Моє місто» надійшло близько тисячі робіт

26.01.2017 18:00
На фотоконкурс «Моє місто» надійшло близько тисячі робіт

Завершився прийом робіт на фотоконкурс «Моє місто». Він проходить на Дніпропетровщині вже третій рік. Цьогоріч учасниками стали 142 автори. Вони надіслали 927 світлин. Нині журі визначає переможців. Про це під час прес-конференції у Дніпропетровській ОДА розповіла головний спеціаліст обласного департаменту економічного розвитку Юлія Бардукова.

Фотоконкурс «Моє місто» стартував на Дніпропетровщині на початку грудня. До участі приймалися світлини, які показують красу регіону. Це природа, місцеві мешканці та їх побут, цікаві місця, архітектура. Вік учасників та їх досвід не мав значення.

«Нині прийом робіт завершений. Ми отримали 927 світлин. Наймолодшому автору – 14 років, найстаршому – за 50, – розповіла Юлія Бардукова. – Тепер журі визначає сто найкращих фотографій. Побачити їх можна буде на виставці у Дніпрі, а згодом – у Нікополі та Кривому Розі».

Топ-100 робіт визначають за креативністю ідей та технічними параметрами, зазначив член журі, фотограф Олександр Андрєєв.

«Світлини вражають якістю, це дуже приємно. Особисто я побачив на них багато цікавих місць нашої області, про які я навіть не знав, – зазначив він. – Найбільше фото надійшло з Дніпра, Кривого Рогу та Нікополя».

Авторів-переможців назвуть вже на початку лютого. Вони отримають приємні подарунки. Обрати кращу «народну» фотографію пропонують самим мешканцям Дніпропетровщини.

«Проголосувати за кращу роботу можна в одній з соціальних мереж. Фотографії з’являться тут з дня на день. Обирайте світлину до душі та ставте лайк», – сказала організатор конкурсу Надія Калініченко.

Фотоконкурс проводить туристичний центр «Риба Андрій» за підтримки ДніпроОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...