App Store Google Play

У Дніпрі частина "ватників" змінилася через агресію Росії, решта сподіваються на путінський реванш, - Ашер Черкаський

25.01.2017 17:20
У Дніпрі частина "ватників" змінилася через агресію Росії, решта сподіваються на путінський реванш, - Ашер Черкаський

За словами ветерана полку "Дніпро-1", а нині міського депутата Дніпра, деякі «ватники» у місті затаїлися, а деякі отримують відсіч від існуючої влади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 5.ua, якому депутат міської ради Ашер-Йозеф Черкаський дав коментарі, щодо ситуації у місті Дніпро.

З словами народного обранця, наразі У Дніпрі триває боротьба з корупційними схемами і занедбаними проблемами, що лишилися від колишньої влади.

«Нажаль нечесні політики, в тому числі, і «ватники», і регіонали,  нікуди не поділися, вони затаїлися», - говорить Ашер-Йозеф Черкаський згадуючи ситуацію, що сталася 26 січня 2014 у Дніпрі. Тоді мітингувальники пройшли мирною ходою до будівлі облдержадміністрації, де їх зустріли натовпи тітушок та правоохоронців. І додав що, нажаль і сьогодні місто страждає від нападів.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про приїзд таких самих тітушок з Кривого Рогу, що нападають на комунальників міста і перешкоджають знесенню небезпечних бігбордів.

«Завдяки тому, що Борис Філатов став мером наразі у місті ламаються старі схеми регіоналів. Тому Вілкули і Краснов активують свої дії і активують тітушок, які вчиняють безлад, нападають на комунальників і поліцейських», - говорить Ашер- Йозеф Черкаський.

Ветеран додав, що в планах нинішньої команди мера повернути усе коумнальне майно, викрадене шляхом махінацій за часів біло-блакитної влади, і відбудувати місто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...