App Store Google Play

«СхідГЗК» відписав співмешканці Журила ще 33 мільйони на перевезення уранової руди

25.01.2017 13:40
«СхідГЗК» відписав співмешканці Журила ще 33 мільйони на перевезення уранової руди

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 20 січня за результатами тендерів уклало дві угоди з ТОВ «Темп» про перевезення уранової руди на загальну суму 33,21 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч із Новокостянтинівської шахти мають перевезти 96 тис т уранової руди на Смолінську шахту і стільки ж інертних матеріалів назад (на 50 км), а також 130 тис т уранової руди на Інгульську шахту і 38 тис т інертних матеріалів назад (на 55 км).

У першому випадку перевезення руди в одному напрямку коштує 119 грн. (2,38 грн. за тоннокілометр) і інертних матеріалів у зворотному – 37 грн.

У другому випадку перевезення руди коштує 129 грн. за тонну, інертних матеріалів – 40 грн.

Жовтоводське ПП «Гідромонтаж» Віктора Карастоянова, яке традиційно змагалося з «Темпом» раніше, не допустили до торгів через відсутність сканкопії статуту.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «ПМК-77» із ціною нижчою менше, ніж на відсоток. Однак його відхилили, бо воно не завантажила вчасно документи переможця. Власницею цієї фірми наразі є 75-річна Катерина Стефурак із с. Соколівка. До 2011 року співвласником також був прописаний у цьому ж селі Василь Пророчук, екс-директор Національного природного парку «Гуцульщина», яким нині керує Юрій Cтефурак.

Власниками «Темпу» нині є Жанна Григоренко та Анатолій Лісковський.

До літа 2011 р. разом з ними частку у фірмі мав Руслан Журило, екс-заступник директора «СхідГЗК», а зараз – керівник ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

Раніше Григоренко була прописана разом із Журилом.

Крім того, від створення «Темпу» у 2002 р. і до 2011 р. співвласником був Ігор Ведута, котрий разом із Журилом відомий як співзасновники благодійного фонду ім. Віктора Замули «Наше місто».

Із вересня 2011 р. «Темп» є фактичним монополістом тендерів «СхідГЗК» на перевезення. Усього він виграв їх на 93,85 млн грн. В інших замовників компанія торгів не вигравала.

Нагадаємо, у серпні комбінат замовив їй перевезення уранової руди за 5,78 млн грн.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....