App Store Google Play

У Кривому Розі стартувала Школа лідерства для демобілізованих

24.01.2017 14:20
У Кривому Розі стартувала Школа лідерства для демобілізованих

Як відкрити власну справу, розвинути бізнес та навчитися бути лідером – у Кривому Розі відкрилася безкоштовна Школа лідерства для бійців АТО. До навчання стали понад 20 військових. Навчають їх провідні фахівці країни, досвідом діляться підприємці, які вже мають власну справу.

«ДніпроОДА допомагає демобілізованим адаптуватися в мирному житті. Для них організовуємо освітні курси з англійської, програмування, водіння, проводимо різноманітні тренінги та спортивні змагання. Тепер на Дніпропетровщині для бійців АТО відкрила двері Школа лідерства. Відомі українські тренери допомагають військовим розпочати власний бізнес і розвинути лідерські якості», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

За парти сіли понад 20 демобілізованих. За новими знаннями прийшов і Станіслав Плюхович.

«Після АТО я організував громадську організацію учасників АТО, волонтерів та переселенців. Аби бути більш обізнаним, відвідую багато семінарів та тренінгів. За додатковими знаннями прийшов і в Школу лідерства. Цікаво дізнатися, які якості має лідер, як їх розвинути», – ділиться враженнями демобілізований.

Позаду вже два модулі – «Емоційне лідерство» та «Самопрезентація». Учасники вивчали, як адаптуватися в суспільстві після війни, налагодити комунікацію та створити власний бренд.

Тривалість навчання – місяць, по п’ятницях, суботах та неділях. Програма розбита на 7 модулів – емоційне лідерство, стратегічне планування, інвестиційний менеджмент, юридичні питання, майстерність продажів, обмін досвідом з реалізації власної справи та побудова ефективних комунікацій. Курс читають провідні фахівці України.

Демобілізовані вдосконалять знання та навички зі стратегічного менеджменту, ведення переговорів, підготовки грантових заявок, управління проектами, вирішення конфліктів. Після навчання напишуть індивідуальні плани розвитку.

По завершенню Школи кожен учасник отримає сертифікат.

Школа лідерства на Дніпропетровщині – це спільний проект Центру розвитку лідерства, Дніпропетровської обласної спілки ветеранів АТО та ДніпроОДА.

Більше інформації – за посиланням або по e-mail: [email protected].

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...