App Store Google Play

У Дніпрі розповіли про нові правила контролю Держпраці за малим бізнесом

24.01.2017 15:00
У Дніпрі розповіли про нові правила контролю Держпраці за малим бізнесом

Сьогодні, 24 січня, на прес-конференції в медіа центрі Zabeba.li про нові правила контролю Державної служби України з питань праці щодо малого бізнесу розповіли: координатор Українського кризового медіацентру Вадим Шебанов, підприємці, члени ГО «Дніпро - місто змін» Олександр Голубничий та Євген Прибега. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«На початку січня у службі Держпраці запропонували зміни за якими повноваження Кабміну передаються місцевим радам щодо бізнесу. Тобто у радах відбиратимуть інспекторів, які мають право оштрафувати підприємство на 320 тис. грн. Такі зміни стосуватимуться 97% найманих людей, які працюють у малому та мікро бізнесі», - зазначив Вадим Шебанов.

За словами координатора Українського кризового медіацентру, цей проект Постанови ще не прийняли, все ще тривають громадські обговорення.

Експерти наголошують, що проект знаходиться у «сирому» вигляді. Його треба відміняти, або детально продумати максимально прозорий відбір інспекторів. Адже може виникнути ситуація як в 90-х роках: невідомі зацікавлені особи будуть вимагати із підприємців гроші.

Однак підприємці мають право не дозволяти перевірку не переконавшись у законності дій і справжності інспектора. Зокрема, інспектор повинен надати посвідчення, дозвіл та підставу на перевірку.

«Бізнес відноситься до держави з недовірою, це стандартна ситуація. Декомунізація - це не тільки знесення пам’ятників і табличок, такий процес має відбуватися у всіх сферах. Наразі бізнес стиснутий між державою та найманою працею. Нас зобов’язали на державному рівні бути податковими агентами», - наголосив Євген Прибега.

Нагадаємо, у 2017 за законом державна перевірка умов праці може завітати до підприємців в будь-який час.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...