App Store Google Play

Досягнення наймолодшої авторки персональної виставки з Дніпра зафіксували у реєстрі рекордів України

21.01.2017 10:30
Досягнення наймолодшої авторки персональної виставки з Дніпра зафіксували у реєстрі рекордів України

У Дніпрі відкрилася персональна виставка наймолодшої авторки: їй лише один рік та одинадцять місяців. Про це повідомляє кореспондент ТСН, передає Дніпроград.

Ніка Стрілецька у музеї українського живопису представила свої абстракції. Це олія на картоні та холсті, загалом 28 робіт. Найдавнішу дівчинка намалювала у дев'ять місяців.

Її мати, професійна художниця, твердить: донька сама взяла пензель та фарби і почала малювати. Відтоді жодного дня без живопису.

"Я її не вчила і не наштовхувала. Я просто приготувала собі полотно, фарби, а дитина, не вміючи ходити, підповзла, влізла в палітру і почала видавати свою експресію на полотні", - розповідає мати.

Представники національного реєстру рекордів залучали експертів, щоб визначити рівень робіт. Мистецтвознавці запевняють: у маленької художниці, яка ще навіть не вміє говорити, помітна техніка дорослої людини. Тож Ніка Стрілецька побила вже існуючий рекорд. До цього наймолодшою авторкою виставки вважали трирічну дівчинку.

"Ми попросили розглянути ці картини мистецтвознавців, щоб мати доказову базу, яка дає можливість нам оголосити нове національне досягнення. більше того - ми провели три експертні ради і залучили психолога", - запевнила керівник національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...