App Store Google Play

Досягнення наймолодшої авторки персональної виставки з Дніпра зафіксували у реєстрі рекордів України

21.01.2017 10:30
Досягнення наймолодшої авторки персональної виставки з Дніпра зафіксували у реєстрі рекордів України

У Дніпрі відкрилася персональна виставка наймолодшої авторки: їй лише один рік та одинадцять місяців. Про це повідомляє кореспондент ТСН, передає Дніпроград.

Ніка Стрілецька у музеї українського живопису представила свої абстракції. Це олія на картоні та холсті, загалом 28 робіт. Найдавнішу дівчинка намалювала у дев'ять місяців.

Її мати, професійна художниця, твердить: донька сама взяла пензель та фарби і почала малювати. Відтоді жодного дня без живопису.

"Я її не вчила і не наштовхувала. Я просто приготувала собі полотно, фарби, а дитина, не вміючи ходити, підповзла, влізла в палітру і почала видавати свою експресію на полотні", - розповідає мати.

Представники національного реєстру рекордів залучали експертів, щоб визначити рівень робіт. Мистецтвознавці запевняють: у маленької художниці, яка ще навіть не вміє говорити, помітна техніка дорослої людини. Тож Ніка Стрілецька побила вже існуючий рекорд. До цього наймолодшою авторкою виставки вважали трирічну дівчинку.

"Ми попросили розглянути ці картини мистецтвознавців, щоб мати доказову базу, яка дає можливість нам оголосити нове національне досягнення. більше того - ми провели три експертні ради і залучили психолога", - запевнила керівник національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...