App Store Google Play

На Дніпропетровщині кількість нещасних випадків на виробництві зросла на 33%

20.01.2017 09:00
На Дніпропетровщині кількість нещасних випадків на виробництві зросла на 33%

На Дніпропетровщині спостерігається тенденція зростання кількості нещасних випадків на виробництві з природніх причин. Так впродовж 2016 року сталися 82 випадки природної смерті працівників під час виконання трудових обов’язків (за 2015 рік зафіксовано 55 таких випадків) - зростання майже на 33%. Про це повідомлє Дніпроград із посиланням на Головне управління Держпраці області.

Необхідно звернути увагу, що найбільшої кількості випадків природньої смерті налічує соціально-культурна сфера, а вік загиблих часто складає трохи більше 50 років.

Так 22 грудня 2016 року нещасний випадок стався з 40-річною працівницею Криворізької загальноосвітньої школи. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи смерть постраждалої настала від ішемічної кардіоміопатії, яка ускладнилася гострою недостатністю кровообігу у міокарді.

17 листопада 2016 року нещасний випадок стався з 53-річною кухарем Дніпродзержинського професійного ліцею. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи», смерть настала від серцево-судинної недостатності.

29 березня 2016 року у Павлоградській загально-освітній школі стався нещасний випадок з 55-річним робітником комплексного обслуговування будівлі. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, смерть настала від ішемічної хвороби серця.

Зазначимо, впродовж 2016 року у закладах соціально-культурної сфери травмувалось 94 працівники, в тому числі 2 смертельно. Серед галузей виробництва Дніпропетровщини, за кількістю травмованих соціально-культурна сфера займає 4 місце після вугільної, гірничорудної і нерудної та металургійної промисловостей.
  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...