App Store Google Play

До Дніпра завітали діти з фотопрактикою по всій Україні

20.01.2017 13:20
До Дніпра завітали діти з фотопрактикою по всій Україні

Сьогодні, 20 січня, в приміщенні міської ради відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленка з учасниками проекту «Фотопрактика по всій Україні». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Фотопрактика по всій Україні» – проект під такою назвою започаткувала одна із фотостудій Сєвєродонецька, що на Луганщині. Її вихованці вирішили подорожувати країною із фотоапаратом у пошуках цікавих кадрів.

«Дніпро завжди відкрите для усіх проектів та дитячих експериментів. Ми пишаємося вами, і захоплюємося вашими талантами та творчими здобутками. Безумовно, кожний з вас вже в такому ранньому віці справжній митець», - виступив з вітальним словом Шикуленко.

Представники фотогуртка вже побували в Полтаві та Харкові, сьогодні - юні фотохудожники в Дніпрі. У цих поїздках в рамках проекту «Фотопрактика по всій Україні» діти отримують неоціненну практику, збагачують свій внутрішній світ, бачать і знайомляться з красивими містами.

«Ми відкриваємо для себе і нові місця, і нових друзів. Нам пощастило з наставниками, вони не тільки розкривають для нас секрети майстерності, а й вчать спілкуванню, розумінню краси навколишнього світу, різних його граней, людських характерів», - розповіла учасниця гуртку Марійка.

За результатами кожної поїздки буде зроблена фотовиставка, на якій буде представлено місто очами дітей. Кожна така поїздка допомагає дітям відволіктися від війни, яка йде в декількох десятках кілометрів від Сєвєродонецька.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...