App Store Google Play

До Дніпра завітали діти з фотопрактикою по всій Україні

20.01.2017 13:20
До Дніпра завітали діти з фотопрактикою по всій Україні

Сьогодні, 20 січня, в приміщенні міської ради відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленка з учасниками проекту «Фотопрактика по всій Україні». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Фотопрактика по всій Україні» – проект під такою назвою започаткувала одна із фотостудій Сєвєродонецька, що на Луганщині. Її вихованці вирішили подорожувати країною із фотоапаратом у пошуках цікавих кадрів.

«Дніпро завжди відкрите для усіх проектів та дитячих експериментів. Ми пишаємося вами, і захоплюємося вашими талантами та творчими здобутками. Безумовно, кожний з вас вже в такому ранньому віці справжній митець», - виступив з вітальним словом Шикуленко.

Представники фотогуртка вже побували в Полтаві та Харкові, сьогодні - юні фотохудожники в Дніпрі. У цих поїздках в рамках проекту «Фотопрактика по всій Україні» діти отримують неоціненну практику, збагачують свій внутрішній світ, бачать і знайомляться з красивими містами.

«Ми відкриваємо для себе і нові місця, і нових друзів. Нам пощастило з наставниками, вони не тільки розкривають для нас секрети майстерності, а й вчать спілкуванню, розумінню краси навколишнього світу, різних його граней, людських характерів», - розповіла учасниця гуртку Марійка.

За результатами кожної поїздки буде зроблена фотовиставка, на якій буде представлено місто очами дітей. Кожна така поїздка допомагає дітям відволіктися від війни, яка йде в декількох десятках кілометрів від Сєвєродонецька.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...