App Store Google Play

До Дніпра завітали діти з фотопрактикою по всій Україні

20.01.2017 13:20
До Дніпра завітали діти з фотопрактикою по всій Україні

Сьогодні, 20 січня, в приміщенні міської ради відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленка з учасниками проекту «Фотопрактика по всій Україні». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Фотопрактика по всій Україні» – проект під такою назвою започаткувала одна із фотостудій Сєвєродонецька, що на Луганщині. Її вихованці вирішили подорожувати країною із фотоапаратом у пошуках цікавих кадрів.

«Дніпро завжди відкрите для усіх проектів та дитячих експериментів. Ми пишаємося вами, і захоплюємося вашими талантами та творчими здобутками. Безумовно, кожний з вас вже в такому ранньому віці справжній митець», - виступив з вітальним словом Шикуленко.

Представники фотогуртка вже побували в Полтаві та Харкові, сьогодні - юні фотохудожники в Дніпрі. У цих поїздках в рамках проекту «Фотопрактика по всій Україні» діти отримують неоціненну практику, збагачують свій внутрішній світ, бачать і знайомляться з красивими містами.

«Ми відкриваємо для себе і нові місця, і нових друзів. Нам пощастило з наставниками, вони не тільки розкривають для нас секрети майстерності, а й вчать спілкуванню, розумінню краси навколишнього світу, різних його граней, людських характерів», - розповіла учасниця гуртку Марійка.

За результатами кожної поїздки буде зроблена фотовиставка, на якій буде представлено місто очами дітей. Кожна така поїздка допомагає дітям відволіктися від війни, яка йде в декількох десятках кілометрів від Сєвєродонецька.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...