App Store Google Play

У Дніпрі впровадять єдині стандарти процедур ЦНАП

19.01.2017 13:40
У Дніпрі впровадять єдині стандарти процедур ЦНАП

Сьогодні, 19 січня, на прес-конференції про річні підсумки роботи Центрів надання адміністративних послуг та плани на 2017 рік звітували: заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко і заступник начальника управління Департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«За кількістю ЦНАПів і якості послуг – Дніпропетровщина є безперечним лідером. У 2016 році функціонував 41 такий центр, 9 філіалів та 50 офісів. За останній рік приблизно півмільйона громадян скористувалися даними послугами, а це на 1/3 більше ніж у 2015 році. Наприкінці грудня 2016 року активно працюють шість Центрів в об’єднаних територіальних громадах, навіть у селах з’явилося дві такі установи», – зазначив Володимир Юрченко.

Цьогоріч у Дніпропетровській області робили унікальні та вдалі експерименти. Наприклад, у торговому центрі 1 листопада у Дніпрі відкрили другий в країні сервісний центр МВС.

За словами заступника начальника управління Департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олени Лічманенко, із жовтня 2015 року вперше в обласному масштабі почали реєструвати нерухомість, а за рік проведено 42 263 такі дії. Також зафіксовано 21 539 реєстрації бізнесу. Окрім того, через портал iGov тепер підприємці можуть змінити реєстраційні дані або ж припинити діяльність фізичної особи.

У нашій області вперше в Україні розроблено порядок оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, який визначає єдині правила та стандарти бланків постанов, за якими вже працюють понад 100 органів реєстрації.

«До липня 2017 маємо завершити цикл тренінгів для співробітників Центрів. Плануємо реалізувати великий проект стандартизації та оптимізації всіх процедур надання адміністративних послуг на території регіону і виробити єдині стандарти уніфікованих процедур. І, врешті, створимо актуальний реєстр надання послуг, контакт-центр і стрес-менеджмент», - наголосила Олена Лічманенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...