App Store Google Play

На Дніпропетровщині створять робочу групу контролю належних умов праці, - Кужман

19.01.2017 14:40
На Дніпропетровщині створять робочу групу контролю належних умов праці, - Кужман

Сьогодні, 19 січня, у приміщенні Дніпропетровської ОДА під час Круглого столу відбувся розгляд актуальних питань нової політики у сфері зайнятості. У обговоренні брали участь представники влади, центрів зайнятості області та роботодавці. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

 «Нещодавно уряд наказав підвищити рівень мінімальної зарплати. Ми повинні проконтролювати, аби кожен працедавець належним чином виконував нові умови. Саме тому створимо нову дієву робочу групу, у якій будуть представники охорони здоров’я, служби зайнятості, фіскальної служби тощо. Вони мають оперативно реагувати на порушення законодавства», - наголосив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

За словами чиновника, на Дніпропетровщині необхідно сформувати якісний ринок праці, адже багато громадян працюють нелегально. Через це державі складно забезпечити належні умови та захист таких осіб. В області також необхідно вдосконалити програму соціально-економічного розвитку, відновити промисловість та створити експортний потенціал.

«Станом на сьогодні на обліку служби зайнятості знаходяться переважно люди з вищою освітою, а звичайних робітників майже нема. У нас так багато юристів, економістів, а реально вони не працюють за спеціальністю. Ми запропонували зміни до законодавства: якщо громадянин більше півроку після отримання диплому про вищу освіту не працює за фахом, то йому пропонуватимуть освоїти робітничу спеціальність», - зазначив заступник голови Державної служби зайнятості (центральний апарат) Сергій Кравченко.

Директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова акцентувала на тому, що з метою скорочення матеріальних витрат шукачів роботи впроваджено такі методи: СКАЙП-зв’язок, відео-резюме, відео-презентації вакансій. В області спеціалісти надають психологічну підтримку усім, хто цього потребує.

Важливим нововведенням стала послуга електронної черги, адже відтепер усі бажаючі можуть забронювати собі дату та час відвідування будь-якого спеціаліста базового центру зайнятості.

Тож спікери Круглого столу дійшли спільного консенсусу і окреслили плани на наступний рік: необхідно створювати кращі умови праці, забезпечувати контроль на рівні влади та реалізовувати нові проекти у сфері працевлаштування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...