App Store Google Play

Яку програму на День Соборності країни готують театри Дніпра: афіша

16.01.2017 20:30
Яку програму на День Соборності країни готують театри Дніпра: афіша

Відчуйте справжній український колорит та почуття єдності у дніпровських закладах культури. У День Соборності країни тут підготували цікаві вистави та концерти. Про це повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Дніпроград.

22 січня у дніпровському телетеатрі на Крутогорному узвозі, 9 покажуть моновиставу «Жінка, яка йшла поруч». Це історія єднання українського Сходу та Заходу у родині Івана Франка. Справжня сповідь талановитої, освіченої жінки з Харківщини, яка присвятила своє життя галицькому генію – о 18.00. Вартість квитків – 50 гривень.

У дніпровському будинку органної та камерної музики готують сольний концерт Олександра Благодарного «Два кольори». У програмі – українські народні пісні та музика видатних українських композиторів. Вартість квитків – від 50 до 80 гривень. Початок о 15.00 за адресою: пр. Сергія Нігояна, 66.

Цього ж дня о 18.00 у театрі оперу та балету Дніпра покажуть прем’єру сезону – мюзикл «Сорочинський ярмарок». Вартість квитків – від 30 до 200 гривень. Початок о 18.00 на пр. Д.Яворницького, 72-а.

У музично-драматичному театрі ім. Т.Шевченка можна буде подивитися комедію «Мартин Боруля». Це історія про заможного хлібороба, який намагається повернути втрачені дворянські права. Вартість квитків – від 50 гривень. Початок о 17.00 на Воскресенській, 5.

28 січня у дніпровській філармонії виступатиме ансамбль бандуристок «Чарівниці». Про скарби України співатиме Вадим Кочетков, Олена Загородня, Галина Линник. Музикант Лев Рожанський гратиме на контрабасі. У програмі – кавери українських хітів минулих століть та сучасні обробки українських пісень. Вартість квитків – 30 гривень. Початок о 17.00 на Воскресенській, 6.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...