App Store Google Play

Яку програму на День Соборності країни готують театри Дніпра: афіша

16.01.2017 20:30
Яку програму на День Соборності країни готують театри Дніпра: афіша

Відчуйте справжній український колорит та почуття єдності у дніпровських закладах культури. У День Соборності країни тут підготували цікаві вистави та концерти. Про це повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Дніпроград.

22 січня у дніпровському телетеатрі на Крутогорному узвозі, 9 покажуть моновиставу «Жінка, яка йшла поруч». Це історія єднання українського Сходу та Заходу у родині Івана Франка. Справжня сповідь талановитої, освіченої жінки з Харківщини, яка присвятила своє життя галицькому генію – о 18.00. Вартість квитків – 50 гривень.

У дніпровському будинку органної та камерної музики готують сольний концерт Олександра Благодарного «Два кольори». У програмі – українські народні пісні та музика видатних українських композиторів. Вартість квитків – від 50 до 80 гривень. Початок о 15.00 за адресою: пр. Сергія Нігояна, 66.

Цього ж дня о 18.00 у театрі оперу та балету Дніпра покажуть прем’єру сезону – мюзикл «Сорочинський ярмарок». Вартість квитків – від 30 до 200 гривень. Початок о 18.00 на пр. Д.Яворницького, 72-а.

У музично-драматичному театрі ім. Т.Шевченка можна буде подивитися комедію «Мартин Боруля». Це історія про заможного хлібороба, який намагається повернути втрачені дворянські права. Вартість квитків – від 50 гривень. Початок о 17.00 на Воскресенській, 5.

28 січня у дніпровській філармонії виступатиме ансамбль бандуристок «Чарівниці». Про скарби України співатиме Вадим Кочетков, Олена Загородня, Галина Линник. Музикант Лев Рожанський гратиме на контрабасі. У програмі – кавери українських хітів минулих століть та сучасні обробки українських пісень. Вартість квитків – 30 гривень. Початок о 17.00 на Воскресенській, 6.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...