App Store Google Play

У Дніпрі комісія МВС зробить оцінку інцидентів з тітушками Загіда Краснова 

16.01.2017 15:00
У Дніпрі комісія МВС зробить оцінку інцидентів з тітушками Загіда Краснова 

Сьогодні, 16 січня на прес-конференції в медіа центрі Zabeba.li обговорювали нещодавні інциденти з тітушками Загіда Краснова у Дніпрі, які заважають проводити демонтаж незаконних рекламних бордів і нападають на комунальників. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Ситуація з бордами ідентична ситуації з кіосками. Рекламні щити аварійно небезпечні, нависають над тротуарами, деякі встановлені на пішохідних переходах тощо. Відповідно до першого рішення міськради необхідно знести понад 300 незаконних бордів. Так як власник не вважає за потрібне коритися владі, то демонтаж відбувається за рахунок комунальних сил міста. На даний момент демонтовано приблизно 30 бордів», - зазначив начальник КП «Управління з організації контролю благоустрою об'єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» Руслан Мороз.

За словами директора КП «Благоустрій» Олександра Каховського, у Дніпрі тітушки псують техніку, заважають працювати, нападають на комунальників. На ремонт кожної одиниці пошкодженої техніки треба буде витратити приблизно 50 - 100 тис. грн. Із грудня 2016 року і до сьогодні пошкоджено близько 20 одиниць такої техніки.

«Минулого тижня на демонтаж одного з бордів власник залучив 200 тітушок, які заважали роботі, намагалися пошкодити техніку і побити комунальників. Патрульні тримали оборону, однак працівники Жовтневого РВВС вилучили техніку, а працівників КП закрили у бусах. Потім їх доправили у відділок, у цей час під пильним наглядом правоохоронців невідомі потрощили вікна автобусу робочих, прокололи шини», - підкреслив Олександр Каховський.

Наступного дня відбулася схожа ситуація, але ще більш абсурдна: коли комунальники вже вийшли з РВВС і намагалися сісти в автобус, то у цей момент вискочили невідомі, схопили звичайних робочих, замкнули в коло і погрожували. Традиційно, у цей час правоохоронці просто спостерігали за такою ситуацією. І тільки тоді, коли адвокат почав знімати події на камеру і бити на сполох, працівники РВВС подзвонили кудись і за «випадковим» збігом обставин у цей момент взяли слухавку нападники та швидко зникли з місця інциденту.

Постраждалі написали заяви і передали їх до поліції, прокуратури тощо. Незабаром комісія Міністерства внутрішніх справ має прибути до Дніпра та зробити оцінку таким діям.

Нагадаємо, нещодавно Загід Краснов визнав, що захищає свої бізнес-інтереси, протидіючи демонтажу незаконних білбордів у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...