App Store Google Play

У Дніпрі комісія МВС зробить оцінку інцидентів з тітушками Загіда Краснова 

16.01.2017 15:00
У Дніпрі комісія МВС зробить оцінку інцидентів з тітушками Загіда Краснова 

Сьогодні, 16 січня на прес-конференції в медіа центрі Zabeba.li обговорювали нещодавні інциденти з тітушками Загіда Краснова у Дніпрі, які заважають проводити демонтаж незаконних рекламних бордів і нападають на комунальників. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Ситуація з бордами ідентична ситуації з кіосками. Рекламні щити аварійно небезпечні, нависають над тротуарами, деякі встановлені на пішохідних переходах тощо. Відповідно до першого рішення міськради необхідно знести понад 300 незаконних бордів. Так як власник не вважає за потрібне коритися владі, то демонтаж відбувається за рахунок комунальних сил міста. На даний момент демонтовано приблизно 30 бордів», - зазначив начальник КП «Управління з організації контролю благоустрою об'єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» Руслан Мороз.

За словами директора КП «Благоустрій» Олександра Каховського, у Дніпрі тітушки псують техніку, заважають працювати, нападають на комунальників. На ремонт кожної одиниці пошкодженої техніки треба буде витратити приблизно 50 - 100 тис. грн. Із грудня 2016 року і до сьогодні пошкоджено близько 20 одиниць такої техніки.

«Минулого тижня на демонтаж одного з бордів власник залучив 200 тітушок, які заважали роботі, намагалися пошкодити техніку і побити комунальників. Патрульні тримали оборону, однак працівники Жовтневого РВВС вилучили техніку, а працівників КП закрили у бусах. Потім їх доправили у відділок, у цей час під пильним наглядом правоохоронців невідомі потрощили вікна автобусу робочих, прокололи шини», - підкреслив Олександр Каховський.

Наступного дня відбулася схожа ситуація, але ще більш абсурдна: коли комунальники вже вийшли з РВВС і намагалися сісти в автобус, то у цей момент вискочили невідомі, схопили звичайних робочих, замкнули в коло і погрожували. Традиційно, у цей час правоохоронці просто спостерігали за такою ситуацією. І тільки тоді, коли адвокат почав знімати події на камеру і бити на сполох, працівники РВВС подзвонили кудись і за «випадковим» збігом обставин у цей момент взяли слухавку нападники та швидко зникли з місця інциденту.

Постраждалі написали заяви і передали їх до поліції, прокуратури тощо. Незабаром комісія Міністерства внутрішніх справ має прибути до Дніпра та зробити оцінку таким діям.

Нагадаємо, нещодавно Загід Краснов визнав, що захищає свої бізнес-інтереси, протидіючи демонтажу незаконних білбордів у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...