App Store Google Play

Небайдужі городяни привітали з Різдвом неповнолітніх в СІЗО

14.01.2017 13:45
Небайдужі городяни привітали з Різдвом неповнолітніх в СІЗО

За народною українською традицією – під час святкування новорічних свят та особливо на Різдво Христове, прийнято радувати близьких подарунками або якимись добрими вчинками. І найбільше цих днів чекають діти, адже вони вірять у дива і мріють отримати довгоочікувані подарунки. Навіть неповнолітні, які перебувають в місцях позбавлення волі, не є виключенням з цього правила.

За сприяння народного депутата Андрія Денисенка привітати підлітків, які з різних причин потрапили в складну життєву ситуацію, прийшли депутати, громадські діячі, представники комунального підприємства «Муніципальна Поліція» та КП «Патріот». Цього разу відвідали Дніпровський слідчий ізолятор №4 управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області.

С початку до підлітків з вітальною промовою звернувся викладач Дніпровської духовної семінарії УПЦ КП протоієрей Ярослав: «Різдво - своєрідний символ людської надії і віри в краще . Звичайно хочеться поздоровити вас всіх з чудовим святом та побажати вам віри в краще. Сьогодні ми принесли вам радісну звістку Різдва Христова. Не хай новонароджений Богом немовля Ісус Христос - огортає вас своїми дитячими рученятами і вселяє в вас віру в краще, віру в те, що добро завжди перемагає зло».

Гості прийшли привітати дітей не з порожніми руками, вручили неповнолітнім солодкі подарунки, без яких для дітей і свято – не свято, та продуктові набори.

Але діти не поспішали до святкового столу, спочатку хотіли просто поспілкуватися. Тож бесіда затяглася не на одну годину.

«Це дивовижні діти. Так, саме діти. Мене багато хто переконував, що вони вже дорослі, великі хлопці, ніяк не діти. Для мене вони діти. Яскраві, вередливі, з дикими характерами, але діти… Вони можуть самі багато говорити про свою крутизну, хизуватись один перед одним. Але до кінця вони не можуть відповідати за свої слова та вчинки. Їх завжди треба страхувати у їх пориваннях якомога раніше подорослішати. Навіть не розуміючи значення слова «дорослий», вони часто намагаються грати у «дорослі ігри» зовсім не знаючи їх правил. Але кожна дитина – це особистість. Тому ми тут, не вперше і не в останнє. Будемо підтримувати цих дітей. Допомагати їм зорієнтуватися в складному «дорослому» світі», - ділиться враженнями Надія Святун, помічник-консультант на громадських засадах народного депутата Андрія Денисенка.

Багато запитань у хлопців було і до директора КП «Патріот» Ігоря Куліковського. Хлопці цікавилися, як Ігор виконував свій патріотичний обов’язок на сході України. Ігор розповів і про бойових друзів, і про реальні історії з життя на фронті. Також хлопці міркували з ветераном на тему патріотизму.

«Дехто часто говорить, що підлітки – ще гірші злочинці за дорослих. А я так скажу: це дурниці розгубленого і слабкого суспільства! Потрібно лише навчитися чути та бачити таких дітей, і обов’язково з ними спілкуватися, поки вони ще «наші». І давати їм надію на кращі зміни», - зауважив Ігор Куліковський.

Депутат Шевченківської районної ради Катерина Гопайца поцікавилась у підлітків, які у них існують проблеми та побажання. Звичайно бажання одне – якомога швидше повернутися додому, але хлопці попросили книжки, канцтовари та журнали.

«Ми дуже вдячні народному депутату України Андрію Денисенку за підтримку таких благодійних проектів. Саме з такою увагою і порозумінням дитячих проблем - ми можемо допомагати дітям зі складною долею», - додає Катерина Гопайца.

Так пройшов цей різдвяний день для підлітків Дніпровського слідчого ізолятору №4. Організатори говорять, що опікуватися долею цих підлітків будуть і надалі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...