App Store Google Play

Коней, які помирали з голоду, перевезли до Дніпра

14.01.2017 15:15
Коней, які помирали з голоду, перевезли до Дніпра

Більше доби волонтери, зоозахисники та просто небайдужі люди намагалися врятувати чотирьох виснажених коней з Орловщини Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Комсомольська правда".

Про те, що виснажені коні на межі смерті, повідомив заступник директора в КВШУЗ «СДЮСШОР з кінного спорту» ДГС Володимир Корчевський. Чоловік, який побачив стан коней, почав бити на сполох, дзвонити волонтерам і зоозахисним організаціям.

У стайню активістам довелося прориватися з боєм. Власник не хотів пускати нікого в "свої володіння", навіть журналістів і депутатів.

Господар навіть стверджував, що ніяких коней в нього немає. Хоча ще зранку він віддавав тварин по 10 тисяч гривень. Гроші знайшли, але чоловік передумав і не бажав ані продавати, ані віддавати.

Але коли йому пояснили, що таке жорстоке поводження з тваринами і що це карається законом, власник погодився віддати скакунів.

Тварин передали спортивній дитячо-юнацькій школ олімпійського резерву з кінного спорту дніпровської міськради.

"Коні там би замерзли і померли. Зараз вони знаходяться на території школи, ними займаються лікарі і зоотехніки", - розповів виданню Інформатор директор кінноспортивної школи Павло Касьянов.

За його словами, тваринам вже нічого не загрожує. Але вони знаходяться в жалюгідному стані, і їх відновлення потребуватиме значних зусиль і часу.

Тепер правоохоронні органи збирають докази проти власника стайні щодо жорстокого поводження з тваринами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...