App Store Google Play

Які плани і перспективи ремонту доріг на Дніпропетровщині?

13.01.2017 14:20
Які плани і перспективи ремонту доріг на Дніпропетровщині?

Радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голік розповів про те, як відбувається ремонт доріг на Дніпропетровщині. Про це йдеться на сайті site.ua, передає Дніпроград.

«Починаємо новий 2017-й рік з матеріалу про дороги і опису того, як швидко і якісно зробити їх в Дніпропетровській області в рази краще, ніж зараз, за 2017-й і 2018-го року. Повірте, це абсолютно реально і можливо, за умови наявності у всіх учасників процесу мізків, бажання і совісті», -наголосив Юрій Голік.

За словами радника очільника області, дороги комунальної власності ремонтуються та утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, тобто це бюджети міст, сіл, районів та обласний бюджет. Це дороги в межах населених пунктів - міст, сіл, селищ і т. д.

Дороги державного значення утримуються за рахунок коштів державного бюджету і знаходяться на балансі Служби Автомобільних Доріг у Дніпропетровській області, далі САД, (керівник Геннадій Немога) - структурного підрозділу Укравтодору (керівник Славомір Новак), що підкоряється Міністерству Транспорту та Інфраструктури (міністр Володимир Омелян). Це дороги між населеними пунктами.

Де і чиї дороги наочно показано на сайті Navizor.com, на якому можна побачити на чиєму вона балансі (хто відповідає за її ремонт), ПІБ керівника організації та її адреса. Все прозоро.

Комунальні дороги

Активно ремонтуються вже другий рік поспіль. За ці два роки на їх ремонт з місцевих бюджетів Дніпропетровської області всіх рівнів було виділено понад 2 млрд грн - це більше, ніж за попередні десять років разом узяті. Ще близько 1,5 млрд буде виділено на ремонт доріг комунальної власності в 2017-му році. Днепр_ОГА, як і в минулому році, робить наголос на дорогі в малих містах, тому що сам Дніпро як обласний центр володіє достатнім бюджетом, щоб свої дороги ремонтувати самостійно.

Державні дороги

У Дніпропетровській області вони не ремонтуються вже кілька років. Об'їзну почали і кинули, дрібний ремонт іноді робиться, нормальний ремонт не робиться. Торік виділили з державного бюджету 500 млн грн на дві дороги - Дніпро - Миколаїв (через Кривий Ріг та Павлоград - Червоноармійськ, САД до виведення техніки на ці дороги та їх ремонту не дійшла.

На жаль, САД ОДА не підпорядковується, де-юре впливу в ОДА на неї немає і не було, але проклинають всі саме ОДА, коли їздять по невідремонтованим  дорогах САД. Підпорядковується САД Укравтодору, а та, в свою чергу, Міністерству Транспорту та Інфраструктури. Якщо вірити Міністрові Транспорту та Інфраструктури Володимиру Омеляну, який вважається реформатором, на ремонт доріг у цьому році вже закладено в державному бюджеті 30-35 млрд грн. Якщо брати по населенню, за вкладом в держ. бюджет, по просуванню на території області національних реформ, швидкості та обсягів виділення грошей в області з місцевих бюджетів на дороги комунальної власності, то справедливою буде цифра 10-20%. При цьому, 10% все ж мало, враховуючи відсоток податків, який область віддає в держ. бюджету, а 20% буде багато, оскільки Дніпропетровська область не одна в країні, тому зупинимося на цифрі 15%.

15% від 30-35 млрд це 4,5-5,25 млрд грн, які Укравтодор, по справедливості, повинен був би виділити САД в Дніпропетровській області на їх ремонт доріг в 2017 році. І це непогана цифра.

Укравтодор, згідно своїх архаїчних нормативів, процедур і постанов, можливі варіанти ремонту доріг, крім їх будівництва, ділить на умовні два типи:

1.Капітальний ремонт.

Вартість. Близько 20 млн грн за 1 км доріг.

Капітальний ремонт - це повне оновлення підстави дороги, нижній шар, верхній шар.

2. Поточний і середній ремонт.

Вартість. Близько 8 млн грн за 1 км доріг.

Поточний ремонт - це фрезерування (зрізання верхнього поточного шару дороги), розмітка, знаки, огорожі.

Як правило, робиться саме поточний та середній (який всі називають капітальним), який можна робити досить швидко і якого, якщо у шляховиків є совість, вистачає мінімум на 5-8 років.

Тому САД в Дніпропетровській області міг би зайнятися поточним і середнім ремонтом своїх доріг. Для цього обов'язкова процедура торгів, ProZorro, підрядники, графіки, потужності і вперед.

За розрахунками, існуючих потужностей дорожньо-будівельних компаній у Дніпропетровській області, з урахуванням техніки, яку вони закупили вже, закуповують ще й у обсягах, яких на території області, точно вистачить, щоб за 2017 рік зробити такі дороги державного значення поточним і середнім ремонтом (зняли існуючий шар, поклали вирівнюючий, накрили верхнім шаром, нанесли розмітку) і деякі особливо вбиті дороги капітальним ремонтом (з оновленням підстави дороги):

1.Дніпро - кордон Запорізької області. 36,1 км 360 млн грн

2.Об'їзна дорога з виходом на Південний міст і «апендиксом», 2 черга. 350 млн.

3.Павлоград - кордон Донецької області. 72 км. 429 млн грн.

4.Дніпро - Кривий Ріг - кордон Миколаївської області. 1,496 млрд. грн.

5.Об'їзна Петриківка (траса Дніпро - Київ). 11,4 км 431 млн.

6.Дніпро - Кам'янське. 12,4 км 186 млн.

7.Дніпро - Павлоград. 42,4 км. 743 млн.

8.Дамба №8. 76 млн.

9.Хорошевський шляхопровід (аварійний). 32,1 млн.

10.Під'їзд до аеропорту - дорога від Тополі до Аеропорту, на якій повинен бути ще відбійник і нормальне освітлення. 25 млн.

11.Павлоградські «штани» з газом. 51 млн.

12. Кобеляки - Решетилівка (стара дорога). 50 млн.

Загальна: 4,2 млрд грн. Тобто трохи нижче нижньої нашої справедливої оцінки - 15% від 30 млрд = 4,5 млрд грн.

ОДА, міста, села, райони виділяють в 2017-му році свої 1,5-1,7 млрд на ремонт доріг комунальної власності (і це третій рік поспіль виділення таких сум з місцевих бюджетів Дніпропетровської області), а Укравтодор виділяє необхідні 4,2 млрд на ремонт своїх доріг - доріг державного значення. З урахуванням зробленого ОДА та населеними пунктами за 2015 і 2016 -й рік, до осені 2017-го року у нас в області були б дороги зовсім іншої якості, за які не було б соромно нікому, а використання ненормативної лексики водіями, за ним проїжджаючими, знизилося б до рівня цифри нуль.

«Загроза в цьому сценарії тільки одна: дороги державного значення, Міністерство інфраструктури, Укравтодор і САД у Дніпропетровській області - скільки грошей буде виділено на ремонт своїх доріг і коли? І ось тут вступає в дію здоровий лобізм на всіх рівнях. Є в області народні депутати? Є три десятка. Є серед них керівники комітетів у Верховній Раді, заступники голів комітетів, секретарі комітетів і просто браві ковбої, вміють запально розповідати про свої досягнення? Є. Правильно було б здорово, якщо б кожен з них включився в лобіювання виділення цих грошей Укравтодором на САД в Дніпропетровській області в 2017-му році під гарантії ОДА, що ми надамо САД будь-яку методичну і технологічну допомогу (якщо нас попросять) побудувати якісно дороги. Зрештою, коли при зимових снігопадах у САД закінчується солярка і посипний матеріал, то саме ДніпроОДА, а не Укравтодор, ними забезпечує, напевно тому, що нам більше всіх не все одно», - додав наостанок Юрій Голік.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....