App Store Google Play

У Дніпрі підбили підсумки роботи поліції у 2016 році

07.01.2017 15:45
У Дніпрі підбили підсумки роботи поліції у 2016 році

Начальник ГУНП в Дніпропетровській області Ігор Репешко підбив підсумки роботи реформованої поліції за 2016 рік. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Рідну Дніпропетровщину».

Одне з найбільших питань на сьогодні, яке хвилює мешканців міста це так званий кадровий голод.

«Відтік кадрів ми намагаємося вирішити рахунок співробітників, які були звільнені за скороченням штатів при переході з міліції в поліцію. Вони будуть знову прийняті у нас на службу через поліцейські комісії. Тут ми маємо можливість без первинної професійної підготовки або під час проходження її заочно закрити кадрові питання, які виникають у нас і в зв'язку з наявним некомплектом, і в зв'язку з реформуванням оргструктури поліції», - розповів Репешко.

Також він зазначив, що курсанти університету внутрішніх справ, які завершать навчання достроково, вже в березні, зможуть також стати правоохоронцями.

У січні 2016 року на вулиці Дніпра вийшла патрульна поліція. Спочатку комунікація між суспільством і реформаторами була вибудувана так, щоб підкреслити різницю між старою міліцією і новою поліцією. Проте Ігор Репешко запевнив, що це негативно не вплинуло на ділові стосунки між правоохоронцями, але на сьогодні є деякі прогалини.

«Ми взаємодіємо один з одним. Але, на мою думку, якби ми були єдиним підрозділом, під єдиним управлінням, було б більш ефективно. Ми часто бачимо одні напрямки, які вимагають уваги, але вони зосереджуються на інших секторах роботи. Відбувається розпорошення сил і засобів. І це в якійсь мірі впливає на нашу роботу», - вважає фахівець.

Ігор Репешко також розповів, що зараз державтоінспекція увійшла в управління превентивної діяльності та працює в режимі реагування на дорожньо-транспортні пригоди. Але він вважає, що дорожньо-патрульна служба має бути окремим підрозділом, який займається ситуаціями на дорогах.

У жовтні Управління поліції в Дніпропетровській області відвідав міністр Арсен Аваков, правоохоронці представили міністру роботу Ситуаційного Центру.

«Ми показали центр, який використовує новітні технології збору та аналізу інформації для вирішення складних завдань, що виникають в процесі діяльності поліції. Сподіваємося на матеріально-технічну підтримку з боку Міністерства та допомогу в стажуванні наших аналітиків», - розповів він.

Ігор Репешко наголосив на проблемах, які склалися сьогодні.

«Основна проблема у нас - це професійна підготовка. Друге - це максимальне інформування з боку населення про ті правопорушення, які відбуваються в місті та області. І тут могло б бути поле діяльності для громадськості. Але, на жаль, велика частина активістів, які про себе заявляли, мали лише меркантильний інтерес. Залишилися поодинокі проекти, які можна реалізовувати з тим активом, який у нас залишився», - вважає фахівець.

У 2017 році правоохоронні органи планують зробити акцент на використання новітніх технологій у своїй роботі, аби зробити її більш оперативною та якісною.

Теги: поліція, 2016

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...