App Store Google Play

Наша земля - наш порядок: у Кривому Розі відзначили День народження Степана Бандери

02.01.2017 12:00
Наша земля - наш порядок: у Кривому Розі відзначили День народження Степана Бандери

Вчора, 1 січня, мешканці Кривого Рогу організували смолоскипну ходу на честь 108-ї річниці від дня народження Степана Бандери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт міста.

Більше 60 криворіжців колоною пройшли по проспекту металургів від кільця 95-го кварталу до пам'ятника Козаку Рогу з запаленими смолоскипами та прапорами. Під час ходи учасники заходу скандували: "Наша земля - ​​наш порядок!", "Бандера прийде - порядок наведе!"

На площі перед пам'ятником Козаку Рогу учасники маршу влаштували невеликий мітинг, де слово надали представникам різних громадських організацій.

«Сьогодні ми зібралися тут щоб віддати данину тому, хто пожертвували своїм життям, хто пожертвував своєю сім'єю, щоб українська нація була, щоб українська держава була незалежною. Незважаючи на те, що в історії дуже багато протиріч, незважаючи на те, що її переписували, саме "бандерівцями" називають тих, хто відстоює українську ідею до кінця, до смерті. "Бандерівцями" називали зневажливо тих, хто любив Україну найбільше. "Бандерівцями" гордо зараз називають себе патріоти. "Бандерівцями" зараз називають себе ті, хто стоїть на обороні українських кордонів в російсько-українській війні. Саме вони дають нам можливість провести цей парад, провести його в мирному місті і зробити все, щоб пам'ять про Степана Андрійовича жила», - зазначила Тетяна Соловйова.

Наступним слово надали Євгену Загородньому, який коротко нагадав усім присутнім, ким був Степан Бандера.

«Сьогодні, 1 січня, день народження найдивовижнішої людини в історії України. Тієї людини, яка українську націю за часів тотальної руїни і розрухи, за часів, коли у нас не було власної державності, зміг підняти з колін і кинути в боротьбу. Боротьбу за ідею, яка зараз, в принципі, втілилася в життя - ми маємо незалежну Україну. Чим з усіх інших національних лідерів відрізняється Степан Бандера? Він не тільки був бійцем фронту і виконавцем, але ще він був теоретиком і філософом», - підкреслив Євген Загородній.

Виступали також представники інших громадських організацій, бійці АТО, громадські активісти, але головним посилом мітингу стало об'єднання всіх українців в такий складний період нашої державності.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...