App Store Google Play

За наклеп на директора парку екс-заступниця міського голови заплатить штраф 50 тис грн

31.12.2016 13:30
За наклеп на директора парку екс-заступниця міського голови заплатить штраф 50 тис грн

Суд задовольним позив колишнього директора Парка ім. Глоби Бориса Дєдова до екс-заступниці міського голови Ірини Зайцевої. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Дєдов, передає Дніпроград.

"Я відкрито говорив про те, що за наклеп та бруд яким мене обливала Ірина Зайцева для того, щоб прибрати з парку ім. Глоби, я подав на неї до суду позов про захист честі і гідності. Тож суд вчинив по Закону - виніс справедливе рішення на мою користь", - розповів Борис Дєдов.

Він також зазначив, що навіть незважаючи на впливові посади, кожна люди має відповідати за свої дії.

"Тільки тоді ми побудуємо правову Державу! Рішення першої інстанції це тільки початок, але я вірю, що в нашій країні наступають зміни", - додав він.

Тож, за рішенням суду Ірина Зайцева має виплатити Борису Дєдову 50 тис. грн. моральної шкоди.

Нагадаємо, що 19 березня 2008 року начальник міського управління культури та мистецтва Валентина Бойко  підписала наказ про звільнення Бориса Дєдова з посади та про призначення нового керівника - Світлани Кравченко. Завірила наказ своїм підписом і заступник міського голови - пані Зайцева. Причому сам Дєдов дізнався про своє звільнення лише 21 березня під час захоплення приміщення дирекції парку озброєними бійцями приватної охоронної агенції.

Дніпроград не одноразово звертав увагу як посадовців, так і громадськості на незаконність звільнення керівника комунального піідприємства Бориса Дєдова, оскільки подібний наказ може підписувати лише міський голова після проведення відповідного службового розслідування.

Ще 14 квітня 2008 року апеляційний суд визнав, що звільнення Бориса Дєдова було незаконним і відбулося всупереч діючому законодавству.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...