App Store Google Play

За наклеп на директора парку екс-заступниця міського голови заплатить штраф 50 тис грн

31.12.2016 13:30
За наклеп на директора парку екс-заступниця міського голови заплатить штраф 50 тис грн

Суд задовольним позив колишнього директора Парка ім. Глоби Бориса Дєдова до екс-заступниці міського голови Ірини Зайцевої. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Дєдов, передає Дніпроград.

"Я відкрито говорив про те, що за наклеп та бруд яким мене обливала Ірина Зайцева для того, щоб прибрати з парку ім. Глоби, я подав на неї до суду позов про захист честі і гідності. Тож суд вчинив по Закону - виніс справедливе рішення на мою користь", - розповів Борис Дєдов.

Він також зазначив, що навіть незважаючи на впливові посади, кожна люди має відповідати за свої дії.

"Тільки тоді ми побудуємо правову Державу! Рішення першої інстанції це тільки початок, але я вірю, що в нашій країні наступають зміни", - додав він.

Тож, за рішенням суду Ірина Зайцева має виплатити Борису Дєдову 50 тис. грн. моральної шкоди.

Нагадаємо, що 19 березня 2008 року начальник міського управління культури та мистецтва Валентина Бойко  підписала наказ про звільнення Бориса Дєдова з посади та про призначення нового керівника - Світлани Кравченко. Завірила наказ своїм підписом і заступник міського голови - пані Зайцева. Причому сам Дєдов дізнався про своє звільнення лише 21 березня під час захоплення приміщення дирекції парку озброєними бійцями приватної охоронної агенції.

Дніпроград не одноразово звертав увагу як посадовців, так і громадськості на незаконність звільнення керівника комунального піідприємства Бориса Дєдова, оскільки подібний наказ може підписувати лише міський голова після проведення відповідного службового розслідування.

Ще 14 квітня 2008 року апеляційний суд визнав, що звільнення Бориса Дєдова було незаконним і відбулося всупереч діючому законодавству.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...