App Store Google Play

У Кривому Розі відкрили меморіальну дошку ще одному Герою, який загинув під Іловайськом

29.12.2016 21:00
У Кривому Розі відкрили меморіальну дошку ще одному Герою, який загинув під Іловайськом

Сьогодні, 29 грудня, о 10.00, у Криворізькій загальноосвітній школі №123 (Карачун) відкрили ще одну меморіальну дошку своєму випускнику, який загинув, Герою АТО - Олександру Семеніщенкову. Олександр служив кулеметником першого стрілецького батальйону першої стрілецької роти ПП В 2603 і загинув 29 серпня 2014 під Іловайськом. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 0564.ua.

На скорботному заході були присутні рідні Героя - мама Ірина Миколаївна і брат Микола, голова Центрально-Міського райради Сергій Неженцев, військовий капелан отець Роман Бацвін, вчителі та учні школи.

"Ви бачите тут не першу меморіальну дошку в цій школі, - сказав, звертаючись до присутніх, Сергій Неженцев. - Звичайно, це великий жаль, що молоді, сильні, гідні люди йдуть з життя.

Але честь полягає в тому, що вони мали мужність і громадянський обов'язок піти захищати нас всіх, даючи нам можливість вчитися, працювати.

Наш борг зараз полягає в тому, щоб пам'ятати, що сталося; пам'ятати, що пішли з життя воїни, аби ми могли протистояти цій агресії, змогли захистити себе; щоб ми ніколи не забували, звідки і як приходить загроза".

Він також висловив подяку матері Героя, його педагогам за виховання гідного громадянина України.

Олександр Семеніщенков посмертно нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня, медалями "За жертовність і любов до України", "Захиснику Вітчизни", нагрудним знаком "За заслуги перед містом" ІІІ ступеня, відзнакою "Мужність. Честь. Закон".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...