App Store Google Play

У Дніпрі відкрилася виставка народного мистецтва "Різдвяна казка"

29.12.2016 16:00
У Дніпрі відкрилася виставка народного мистецтва "Різдвяна казка"

Сьогодні, 29 грудня, у Дніпровському Будинку мистецтв відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської  виставки традиційного народного мистецтва «Різдвяна казка». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Повірити у новорічну казку, зануритися у рукотворну красу та відчути атмосферу зимового свята – таку можливість напередодні Нового року та Різдва подарував мешканцям і гостям міста Дніпропетровський будинок мистецтв, відкривши Всеукраїнську виставку традиційної народної іграшки та декоративно-прикладного мистецтва «Різдвяна казка». 

"Така тематична виставка відкривається вже вп'яте і щороку викликає щиру зацікавленість як у представників підростаючого покоління, так і у дорослих шанувальників народного мистецтва. Потрапляючи на виставку мимоволі забуваєш про усі клопоти та опиняєшся в дивовижному світі казки та зимової краси новорічних свят. Запрошуємо усіх поринути у атмосферу українського різдва та відчути себе справжніми носіями українських тралицій”, - сказав Євген Хорошилов.

Погляд відвідувачів привертають традиційні різдвяні атрибути, характерні для українських новорічних свят, так і вироби різних видів народного мистецтва: вишивка, гончарство,  писанкарство, петриківський декоративний розпис, іграшкарство, роботи з лозо- та соломоплетіння, традиційні жіночі прикраси.

"Це неймовірна виставка, безліч цікавих суто українських автентичних речей. Така експозиція вкотре доводить самобутність української культури", - вважає відвідувачка виставки Ілона.

Цьогоріч в експозиції представлено понад 200 робіт близько 40 майстрів. Спеціально для гостей заходу останні провели декілька майстер-класів з народного ремесла.

Виставка працюватиме з 29 грудня 2016 року  до 10 лютого 2017 року з 10 до 18.00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...