App Store Google Play

У Дніпрі обговорили проблемне питання реконструкції Вокзальної площі

27.12.2016 18:30
У Дніпрі обговорили проблемне питання реконструкції Вокзальної площі

Сьогодні, 27 грудня, у приміщенні міської ради відбулося засідання робочої групи з реконструкції Вокзальної площі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Нараду було вирішено провести після палких дискусій мешканців міста. До участі у нараді залучилися очільник міста, архітектори, розробники та громадські активісти Дніпра.

«Метою нашої роботи є створити робочу продуктивну групу, яка б сформувала проект площі у найкоротший час. Адже сьогодні основні ворота міста перетворилися в справжній смітник. Привокзальна площа не може залишатися захаращеною», - вважає Борис Філатов.

Головний архітектор Дніпра Дмитро Волик зазначив, що ситуація з повною реконструкцією площі досить проблемна і потребує обґрунтованого рішення.

«Нам необхідно вирішити усі питання щодо перебудови привокзальної території публічно, враховуючі думки усіх можливих спеціалістів. Адже йдеться про створення площі, яка буде обличчям міста  десятки років», - наголосив Волик.

Усі присутні проголосували за створення робочої групи, завданням якої буде мінімізація витрат на встановлення складних технічних елементів проекту реконструкції та оголошення відкритого конкурсу ідей наведення ладу на Вокзальній площі. 

До наступного засідання експерти мають зібрати всі зауваження та запросити підрядників проекту для спільного розлогого аналізу. Пріоритетами при реалізації проекту реконструкції є зручність і функціональність насамперед для людей. Враховуватимуть також потреби велосипедистів, громадського та приватного транспорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...