App Store Google Play

Реабілітаційному центру для учасників АТО – рік

26.12.2016 11:20
Реабілітаційному центру для учасників АТО – рік

Реабілітаційному центру для учасників АТО, організованому командою Валентина Резніченка, – рік. За цей час він прийняв 751 бійця. Нині там проходять реабілітацію ще 40 демобілізованих.

«Створюючи реабілітаційний центр для учасників АТО, ми радилися з провідними американськими, литовськими та ізраїльськими фахівцями. Їх досвід допоміг винайти дієвий підхід до реабілітації демобілізованих. Він полягає у комплексній допомозі – медичній, фізіотерапевтичній, психологічній, психіатричній, соціальній, – розповів Валентин Резніченко. – Нині реабілітаційному центру – рік. За цей час тут допомогли вже 751 бійцю. Ще з чотири десятки чоловіків проходять лікування зараз».

Саме комбінована терапія дозволяє демобілізованим швидше набиратися сил, каже лікар-терапевт центру Володимир Зайцев.

«Лікування, у якому поєднуються декілька напрямків, більш ефективне. Позитивний результат відчутний вже після першого курсу реабілітації. Він триває до 20 днів. Бійці виходять з нашого центру сповненні сил та гарного настрою», – зазначив медик.

Завершує свій курс лікування криворожанин Юрій Петренко. У запеклих боях на Сході чоловік отримав контузію. Через це був демобілізований. У реабілітаційному центрі він вже вдруге.

«Мені є з чим порівняти, із впевненістю можу сказати, що цей реабілітаційний центр – найкращий. До кожного бійця тут індивідуальний підхід. Медики та психологи – справжні професіонали. Дні тут просто пролітають», – сказав він.

У реабілітаційному центрі бійці не лише приймають медикаменти. Вони поправляють здоров’я за допомогою лазерної терапії, магнітотерапії, ультразвукової інгаляції, масажів, лікувальних ванн, грязей та навіть спеціального обладнання для «гімнастики» судин. Чоловіки займаються на тренажерах, спілкуються з психологами, малюють, слухають релаксуючу музику, відвідують басейн.

У захваті від центру і Григорій Михайльов зі Жданівки Магдалинівського району.

«Тут все на найвищому рівні, а головне – абсолютно безкоштовно. Не уявляю, скільки б мені довелося викинути грошей, аби пройти таку реабілітацію десь в іншому місці», – поділився демобілізований.

Пройти реабілітацію у центрі можуть усі демобілізовані. За направленням потрібно звернутися до сімейного лікаря або безпосередньо до центру за адресою: пл. Соборна, 14.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...