App Store Google Play

Що відбулося на сесії Шевченківської райради у Дніпрі?

25.12.2016 14:00
Що відбулося на сесії Шевченківської райради у Дніпрі?

Почнемо по порядку. Коли кандидати в депутати різних рівнів, під час передвиборчої агітації, від демократичних сил, клялися мало не на крові, що в жодному випадку не вступлять до коаліції з колишніми «ригами», які назвали себе опозиційний блок, а виборці їм повірили.

А як же ж, коли йдеться про коаліцію з представниками колишньої «злочинної влади», як не повірити таким обіцянкам. Тим більш, на гребені боротьби за демократичні принципи та ідеї Майдану, чого б не пропіаритися на таких принципових позиціях.

Але, якщо уважно подивитися на тих, хто зайшов від таких «демократів», ми не побачимо жодного учасника Майдану, чи тих хто приймав участь в АТО, або хоча б займався волонтерською діяльністю. А тому й вимагати від них виконання обіцянок не слід.

Якщо колишні «риги» нам всім відомі, то новий струмінь «демократів» від нових (БПП) та старих (Батьківщина) депутатів різних рівнів, був темною конячкою.
Досвідчені в політичних баталіях «риги», потроху почали придивлятися до новачків і чекати, коли можна буде переманити їх на свій бік.

Все проходило однаково, що в радах різних рівнів, що в судах, прокуратурах і інших державних структурах.

Як не поспішали розслідувати злочини колишньої влади, так і не поспішають, отже «колишні» почали розправляти крила, переконавшись в своїй безкарності. А новачки теж не дурні, якщо «колишні» грабували країну, знають як це робити, і не покарані й досі, а чого б і нам не поліпшити свій майновий стан. Тим більш, що «схеми» та пригодовані місця є, треба лише мати більшість в раді, і пропихувати свою лінію.

Спочатку показали своє обличчя депутати Шевченківської райради від БПП, які разом з оппоблоком скинули заступника голови, який доречи також був з БПП, але не влаштовував оппоблок. Ці дії були направлені саме для розколу створеної демократичної коаліції і утворення ширки з оппоблоком. Ляльководами на цій сесії були смотрящі від «оппоблоку» та «грамсили» з міськради.

Сценарій зміщення з посади заступника голови і призначення молодого дарування за яким пильно доглядав аксакал з оппоблоку, був практично аналогічний тому, який вони провели 22 грудня. Тільки тоді перевернулися члени БПП, а зараз вже до них приєдналися депутати від Батьківщини.

Демократія кажете? Авжеж. Тільки основними принципами будь якої коаліції є узгодженість питань, які виносяться на вирішення, що свідчить про наявність коаліції.

Партійна коаліція — форма співпраці між політичними партіями, які, спираючись на існуючі можливості та умови, об'єднуються задля реалізації поставленої мети. Партії, що утворюють коаліцію, як правило, відрізняються якими-небудь програмними установками, але в той же час поділяють загальні програмні цілі (Вікіпедія).

Але це загальноприйняті поняття, якими керуються в демократичному суспільстві.

Ми всі пам’ятаємо по яким поняттям жили та керувалися колишні регіонали, і змінювати вони нічого не хочуть.

Після успішно проведеної операції по зміщенню не бажаного заступника в складі нової коаліції: грамсили, оппоблоку та БПП, і абсолютної тиші від керівництва партії БПП, досвідчені ляльководи від оппоблоку вирішили піти далі.

А як же ж. В них є налагоджені роками «схеми» та бізнес, який необхідно прикривати. Шевченківський район в м. Дніпро доволі великий, тут є і приватний сектор і багатоквартирні будинки і великі промислові об’єкти.

Як тільки почалася боротьба з МАФами та перевірка законності різного роду стоянок, налівайок, та інших курочок, які несуть їх господарям золоті яєчка, одразу почалася зворотна реакція.

«Міцні господарі», які вистроювали свій бізнес роками, почали протидію. То зберуть громадян, яких експлуатували роками, на мітинги проти зносу МАФів, з залученням «тітушок», підмінюючи поняття дрібний бізнес своїми власними інтересами. Однак, вони забувають, що є власність громади, яку вони розпиляли раніш, і вважають її своєю приватною власністю, а вона належить громаді, а не їм.

Для узаконення свого бізнесу, вони роблять ставку на райраду, яка має відповідні повноваження та кошти виділені в районний бюджет. Рішення на сесії приймаються більшістю голосів, отже крайнього не знайдеш. Добра, стара та перевірена схема. А бувалі депутати-регіонали, якщо потрібно підкажуть та може дадуть якусь кісточку з барського столу новачкам.

Чергова сесія виявилася вершиною повалення всіх коаліційних домовленостей між демократичними силами. Партія УКРОП отримала удар в спину від тієї політичної сили, від якої не сподівалася його отримати. Три депутати від Батьківщини вступили до ширки з оппоблоком, грамсилою та БПП і чітко виконали умови своїх нових поплічників.

Коаліція кажете, виконання загальних програмних цілей, ні, це не про них. Може хтось подумає, що ця трійця пішла на це самостійно, задля демократії та інше. Навіть не сподівайтеся, всі ці дії було узгоджено та сплановано.

Останнім часом все більше кажуть про зраду. Але цей вчинок, навіть зрадою назвати занадто м’яко.

Якщо хтось скаже, що я як однопартієць захищаю голову райради, який також від УКРОПу, лише тому що ми висувалися від однієї політсили, відповім, що цей факт не має переважного значення. Для мене має значення лише чесна та узгоджена праця з іншими політичними силами, які називають себе також демократичними. І якщо сьогодні такий вчинок скоїли члени парії, яка більш за всіх кричить про свою демократичність та принципи, то яке в мене може бути відношення до них.

Головне, що після подій в Шевченківській райраді жоден з представників партії Батьківщина обласного чи місцевого рівня не виступив з відповідною заявою, та не пояснив спільноті вчинок своїх однопартійців.

Кожен удар в спину має своє обличчя.

Найчастіше, саме кращі друзі стають зрадниками. Напевно, від того, що ми їм дуже сильно довіряємо.

Але ми знаємо хто наніс удар в спину і вже не будемо такими довірливими.

Сторінка автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...