App Store Google Play

19 мешканців Дніпропетровщини відзначили державними нагородами

23.12.2016 20:00
19 мешканців Дніпропетровщини відзначили державними нагородами

Щодня вони йдуть на роботу, займаються буденними справами та змінюють життя регіону на краще. 19 мешканців Дніпропетровщини отримали державні нагороди за високі професійні досягнення. Почесні відзнаки вручили в Дніпропетровській облдержадміністрації, передає Дніпроград.

Світлана Аляєва вже 20 років вчить юних мешканців Дніпропетровщини розуміти оточуючий світ та любити все живе навколо. Вона вчитель біології. А від сьогодні – Заслужений учитель України.

«Це висока оцінка моєї роботи. І звичайно, така нагорода зобов’язує працювати ще краще та креативніше, - наголошує Світлана Аляєва. – Професійно можна зростати лише тоді, коли є для цього умови. В нашій області реалізується багато пілотних проектів, підтримуються ініціативи педагогів. Тому й маємо високі результати».

Орден княгині Ольги ІІІ ступеня отримала начальник Новомосковського управління Пенсійного фонду Антоніна Косова. Її щоденна робота – це пенсії для мешканців Дніпропетровщини. Її служба відповідає за те, щоб кожен пенсіонер своєчасно оформив та отримав виплату, щоб жодна родина не залишилася без підтримки держави.

«Ми звикли служити людям. І звичайно, найвища нагорода – це вдячність людей, яку ми отримуємо. Відзнака Президента - це дуже висока нагорода для мене. Я дуже вдячна і Адміністрації Президента, і Дніпропетровській ОДА. Переконана, що кожен має намагатися виконувати свою роботу якнайкраще. І тоді отримає за свої труди», - зазначила Антоніна Косова.

Серед нагороджених вчителі, лікарі,  викладачі, аграрії, майстри, митці, промисловці та державні службовці.  Серед нагород ордени, відзнаки Президента України, почесні грамоти Кабінету Міністрів та звання заслужених.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...